Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bent a lakásban most 25-26...

Bent a lakásban most 25-26 fok van, adhatok a 4,5 hós babámra csak egy rövidujjú bodit, nadrágot meg zoknit vagy kell még vmi rá?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az én kisfiam 4 hónapos lesz és nálunk 23 foknál nincs több, ugyan így öltöztetem, most meg még csak body van rajta, mert reggelente még játszunk és lustizunk, addig pedig nem szoktam beöltöztetni.
2009. márc. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bőven elég, ami ráadsz.Nálunk csak 21 fok van, a kislányomon hosszú ujjú body van, ezen kívül ugyanaz, amit írtál. Sosem volt még megfázva, még az orra se szörcsögött (pedig a nagyok hazahoztak mindenféle bacit). Nem szabad túlöltöztetni a babákat, mert később egy szellőtől betegek lesznek... nagycsaládos anyuka 6 hónapos babával
2009. márc. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ehhez van szokva akkor bőven elég.Én ennyit adok rá 21 fokban,mert ahhoz van szokva.
2009. márc. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! akkor ez elég lesz rá, így szoktam öltöztetni csak hosszúujjú badiba, de akkor csak 21-22 fok van. De most hogy besüt a nap, melegebb lett.

Köszi mégegyszer!

2009. márc. 17. 09:15
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Egy védőnő javaslata az öltöztetéshez, hogy egy réteggel többet, mint egy felnőttnek.
2009. márc. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mi védőnőnk azt mondta, hogy _maximum_ annyi réteg legyen a gyereken, mint rajtunk, semmiképpen ne öltöztessük fel jobban, mint ahogy mi öltözünk. Tapasztalat: igaza volt, az ellenállóképessége bőven átlag feletti.
2009. márc. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk átlagban 20-21 fok van. A 3 hónapos kisfiamon most egy ujjatlan body, egy hosszú ujjú felső és egy nadrág van. Most már sétához sem öltöztetjük fel annyira, pl. bundazsákot már hetek óta nem adtunk rá, mégsincs semmi baja.
2009. márc. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!