Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leszívjátok az orrát éjjel is?

Leszívjátok az orrát éjjel is?

Figyelt kérdés
Ha náthás a baba és halljátok, hogy szörcsög, de mindeközben alszik, azért felébresztitek, hogy leszívjátok az orrát?
2009. márc. 17. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
ÉN CSAK AKKOR SZOKTAM HA FELKEL RÁ MERT ZAVARJA ÉS NEM TUD ALUDNI TŐLE
2009. márc. 17. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha épp fent van,és hallom a szörcsögést,igen,leszívom,hogy ne legyen gond,és őt se zavarja,kapjon rendesen levegőt.
2009. márc. 17. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok,bocs,még kicsit alszom:-),szval ha alszik,és úgy hallom a szörcsögést,akkor van hogy a kis kézi pumpással szoktam,de csak ha nagyon sok van benne.Különben nem keltem fel.
2009. márc. 17. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon sok van benne, általában felébred és sír, olyankor leszívom. De ha alszik nyugodtan, akkor nem keltem fel emiatt.

Érdemes éjjelre babának való orrcseppet is használni néha, akkor biztosabb, hogy tovább marad tiszta az orra, tovább tud jól aludni.

2009. márc. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! esetleg az Otrivin baby-re gondolsz?
2009. márc. 17. 07:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!