Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napernyő, naptető vagy napelle...

Napernyő, naptető vagy napellenző? Kinek melyik vált be?

Figyelt kérdés

Most készülünk venni a 3 közül valamelyiket. S mivel első baba, tanácstalanok vagyunk.

Leírnátok nektek melyik van a 3 közül s bevált-e?

Mi ezekre gondoltunk:

Napernyőnél attól tartunk, hogy nagy helyet foglal, babakocsival így nehéz felszállni a bkv járataira, s utazáshoz is nagy. De sokaknál ilyet látunk.

Naptető:

Ez tetszett, de mivel vagy 5-6 helyen kell rögzíteni, így bajos vele a közlekedés, mert szintén lépcsőzésnél, tömegközlekedésen nehéz vele közlekedni, nehéz tőle átfogni a babakocsit. S a fekete szín nem praktikus a melegben.

Napellenző:

Ez jó, mert kis helyet foglal, könnyű átfogni a babakocsit, ha úton vagyunk. Csak oldalról betűzne a nap, s nehezen lát ki a gyerek belőle, mivel nekünk nem a tolókarra lenne rögzítve, hanem ahol a lába is van, amire a lábzsákot húzzuk, mert hiába átfordítható a babakocsi. Úgy tudunk vele közlekedni, ha nem szembe van velünk a gyerek, mert úgy elég nehéz irányítani.

Edig a napellenzőre gondolunk, de még tervben van, jól jönnének tapasztalatok.

Olyanok írjanak, akiknek van ilyen a 3 közül.


2011. máj. 28. 16:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk nem volt ilyesmi egyik gyereknél sem, textilpelenkával oldottuk meg a napellenzést :)

De ha most kellene, akkor a napernyőt venném egyértelműen, azt a legkönnyebb kezelni, univerzális, és állítható, ha kanyarodsz.. A tetők nem tetszenek :P

3 gyerekes anyuka

2011. jún. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Végül a napellenző mellett döntöttünk. Igaz arról nem érkeztek válaszok, de a napernyőnél voltak negatív tapasztalatok is. S igen, állítgatni kell, na meg a szélre gondoltunk még a párommal, mert itt olvastam mikor beírtam a keresőbe, hogy volt-e ehhez hasonló kérdés, hogy írták, a napernyőbe belekapott a szél, s folyton újat kellett venni.

A 3 helyen rögzíthetős naptetőt nem próbáltuk ki, bár azt megnéztem volna, mert még azon is gondolkoztunk, mivel szúnyoghálós is. Megvenni itt azért nem akartam, mert ugye írtátok, hogy enm mindenki tudta a babakocsihoz rögzíteni, mi meg vásárlás előtt szeretjük kipróbálni, hogy eldöntsük, érdemes-e megvenni. Mivel az nem volt abban a brendon üzletben ahol venni akartunk, s sürgősen kellett, így maradt a napellenző.

Mindenesetre köszönöm a válaszokat.

2011. jún. 3. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!