Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszerhez a vizet hogy...

Tápszerhez a vizet hogy csináljátok hogy 40 fokos legyen? Megméritek egyáltalán a hőmérsékletét? Hogyan?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:

én beletöltöttem cumisüvegbe a hideg forralt-hűtött vizet (minden reggel 1,5 litert forraltam majd a hűtőbe tettem)

és azt mikróba tettem. ahogy olvastam csak a tápit nem ajánlott mikrózni, a vizet lehet.

de bevallom sokszor volt, hogy éjszakára előre elkészítettem a tápit és azt mikróztam, nem hiszem, hogy ártalmas lenne :)

2011. máj. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem mérem, amikor kellemes már a kezemnek a cumisüveg, akkor jó
2011. máj. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hőfok lemaradt. beledugtam az ujjamat és ha se hideg se mele3g nem volt akkor pont jó volt :)
2011. máj. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Soha nem mértem, és biztos nem csináltam soha 40 fokos vízből, mert az le is égette volna kisfiam torkát-nyelvét, az biztos. Ő majdnem hidegen szerette, és most is szereti a tejitalt. :)

Szóval épphogy annyira melegítettem fel mindig, hogy el tudjam benne keverni csomómentesre a tápit, aztán sokszor még így is hűtenem kellett rajta.

Most már úgy csinálom, hogy 240 vizet 30 mp-re teszek be a mikróba, így olyan kézmeleg lesz, és azonnal fogyasztható.

2011. máj. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 40 fok hőmérséklete. Mikroban melegítem a vizet, ami a kezemnek forró, de meg tudom fogni a cumisüveget, az kb. 40 fok :)
2011. máj. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor jó :)) Én sem mérem sosem. Langyi legyen és kész.

2011. máj. 27. 13:13
 7/9 anonim ***** válasza:
13:12 vagyok, kimaradt egy rész: tehát 40 fok az a forró csapvíz hőmérséklete körülbelül.
2011. máj. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Soha nem mértem,mindig megkóstoltam.

Én mindig mikróztam a tápit semmi baja nem lesz ha 10-20 másodpercre berakod.

2011. máj. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én vízhűtővel. Nekünk megérte a beruházás rá,Brendonban vettük,nagy hasznát vesszük.
2011. máj. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!