Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány órakor fürdetitek 1-2...

Hány órakor fürdetitek 1-2 hónapos babáitokat?

Figyelt kérdés
Ha hét-nyolc óra körül fürdetem, akkor sosem alszik el, de azt vettem észre, hogy ha 10 körül, akkor már általában nagy nehezen elalszik utána. Nem késői időpont ez a fürdéshez? Így is nehezen alszik el. Ti hogyan altatjátok el a babót?
2011. máj. 26. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Én télen 7-kor és 8.30 körül lefektettem aludni. Óraállítás óta tavasszal pedig már 8-kor és 9 körül alszik. Beteszem a kiságyba és magától elalszik. Az a baj ha most 10 körül fürdeted akkor ha nagyobb lesz megszokja és nem tudod időben ágyba rakni.
2011. máj. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ilyen jó időben még biztos, hogy kint tologatnám, levegőznék vele, aztán egy óra múlva állnék neki fürdetni. Nem igazán van ideális időpont, mert minden családban más jó, de mi ilyenkor szerettünk kint lenni még a gyerekekkel, kihasználtuk mindig a jó időt, és míg ott kint ilyen világos volt, meleg, addig kint voltunk. Igaz, 2 éve volt ekkora a harmadik gyerekem.
2011. máj. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi eleinte este 9 körül csináltuk, ahogy a kórházban is, aztán átálltunk a 7 körülire, bár mindig a kedvétől függ, illetve hogy hogy alszik, ha alszik, nem keltem emiatt, ha már 11 körül ébred csak, nem fürdetjük, vagy ha nem volt túl jó napja, nehezen aludt el, akkor is kimarad.


Nincs késő hozzá, ha neki úgy jön ki a dolog, tapasztaljátok ki, ahogy kényelmes.

Mi mostanság du. olyan 6-7-ig alszunk, utána pancsi, mire Apa hazaér, kész is. :D Mióta egyedül is megfürdetem simán, azóta így szoktuk, korábban megvártuk Apát vele.


Tapasztald ki, ha neki 10-kor jön ki jól, akkor legyen, ha előbb, akkor. A késő du.-i, koraesti ébredés után evés, kis büfizés, pihi (olyan 15p., hogy ne jöjjön vissza a kaja), majd pancsi, kis evés, alvás. Nálunk ez jött be, javaslom.

2 és fél hós

2011. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hatkor fürdött eleinte,majd áttértünk a hét órára.azóta is hétkor fürdik,már 20 hónapos.ti tudjátok,de szerintem tíz óra nagyon késő van a fürdéshez és még utána alszik el.mi lesz ha nagyobb lesz?akkor is tíz után fog elaludni.én nem bírnám.nálunk mai n napig nyolctól alvás van,még ha ufónak néznek is miatta.próbáld ki a hat órát.mikor eszik?
2011. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig fél 7-kor van fürdetés 8-kor már általában alszanak. A kicsi 9 hónapos a nagy lassan 3 éves. Soha nem fürdettem ilyen későn, szerintem ez nekik sem lenne jó. Szokja meg, hogy este aludni kell.
2011. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Eleinte 6- fél 7 körül fürdettünk, de most már kitoltuk 7 órára a jó idő miatt, mert 5, 6 felé jobb kivinni a babát.

Előtte pici kaja, kis szeretgetés, simogatás, meztelenkedés a pelenkázón, be a vízbe, kis pacsálás, öltözés, addigra apa készen áll a vacsorával. Eszik, sokszor be is alszik már rajta, büfi, be az ágyikóba, takargatás és alszik hajnali 3-ig.

Általában 8 órára már horpaszt. :)

2011. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

8 körül fürdetem, fél 9kor eszik és fél 10-10 re alszik el. 7 hetes. kis nyűglődés után általában elalszik, hason, ha kell, cumival. nem ringatom, vagy ilyesmi, nem is szereti, ha ilyenkor felveszem, kipattan a szeme és ideges lesz.

én az utolsó evéshez igazítottam a fürdést, különben gőzöm se lenne, mikor fürdessem:) (tápszeres)

2011. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2,5 hónapos. 8 körül van fürdetés, majd eszik, és altalás. Mindig a mellkasomon alszik el cumival (kb. 10 perc alatt).

Ha túlpörög a babád, akkor is nehezen alszik el!

2011. máj. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!