Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adjam a tejalapú...

Hogyan adjam a tejalapú italokat 13 hónapos fiamnak?

Figyelt kérdés

Pár napja hagyta abba a szopizást. Vettem neki Mildibé junior italt, abból megiszik egy decit reggel kakaónak, és eszik hozzá gyümölcsjoghurtot, de ez nagyon kevés.

Adjak neki este is? És simán vagy kakaónak azt is? Ti hogyan csináljátok?

Igazából attól vagyok gondban, hogy egyesek szerint a kakaó lenyugtat, mások szerint viszont ellenkezőleg, élénkít. Mi a tapasztalat, mikor érdemes adni?


2011. máj. 26. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
3éves korig szükségük van a napi fél liter tejre(tápszer formájában), ha már nem szopizik. Ezért én reggel este adok a lánykámnak 2dl-t belőle.Így mondjuk nem reggelizik, csak később de ez nem baj.Este pedig vacsorázik úgy 6 óra körül és fürdés után issza a tápszert.
2011. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Reggel-este 2 dl, én nem adnék neki bele kakaót, amíg issza a babatejet, így is elég drága. A kakaó tényleg élénkít, hacsak nem a Nestléset veszed, ami szintén babáknak van.
2011. máj. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az enyém 2 éves, ő reggel este megiszik 2-2 dl-t

én most vaníliás ízesítésűt vettem, ezt nagyon szereti

egyszer kapott natúrt is, azt este nem akarta meginni, én tettem bele kakaót, nagyon ízlett neki, és jól is aludt

2011. máj. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!