Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adható a baba lábára...

Mikor adható a baba lábára papucs?

Figyelt kérdés
Igazából arra a habklumpára gondolok, ami gumiból vagy műanyagból van.Már egészen pici, 18-as mérettől látok, de igazából egy 16 hónapos járni tudó babának venném.
2011. máj. 26. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
nyugodtan,de szandálos egyen szerintem.
2011. máj. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A lányom 14-15 hósan már simán használta, soha nem esett benne, nem volt baleset miatta. Én hiába húztam hátra a pántot hogy szandiszerűen legyen, ő mindig akkurátusan visszahajtotta és úgy használta :-)

A fiam most 15 hós, kizárt hogy ráadjam, azonnal botlik és zuttyan mindenfelé benne :s

2011. máj. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én 2 éves lányom lábán egyszer volt, aztán többet sem, mert azt mondta, hogy nem kényelmes, és nem volt hajlandó felvenni többet.
2011. máj. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mikortól adható? szerintem gyerek függő dolog ez is. Az én fiam lábán biztos nem maradna meg pedig már 2 éves.
2011. máj. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát lehet, hogy kipróbáljuk.Szimpatikus, hogy könnyű takarítani:)

Esetleg ha nem válik be továbbadjuk....

2011. máj. 26. 11:45
 6/8 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem adnám rá a 21 hónapos fiamra.amúgy tetszik,de nagyon egészségtelen.semmit nem tart a bokáján,túl puha,úgyhogy tuti nem.
2011. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utcára nem adnám rá én sem, csak a nagyszülőknél amikor a kertet szántja a drágám, meg strandon, esetleg homokozóba, ilyen helyeken.Hosszú távú sétákhoz biztos nem, pont mert nem tartja a lábat, de nem tudom mikortól kell hogy tartsa :)
2011. máj. 26. 12:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Az ortopédián mondták nekünk, hogy akkortól kell bokatartós cipőt adni a babára, mikor már nem "karmol" a lábujjaival járás közben, hanem elkezdenek szétterülni a lábujjai.

18 hónapos fiam imádja a papucsát, ma vettünk neki újat és leült a földre a bolt előtt, hogy levegyük a cipőt és fel az új papucsot:-))

2011. máj. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!