Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Többgyermekes, és egyben most...

Többgyermekes, és egyben most született babák anyukái? Hogy álltok alvás terén?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

jól :-)


mind a három szinte a születésétől kezdve átaludta az éjszakát és ha tehetem délben is velük alszom :-)


9 és 6.5 éves és 4-5 hónapos a gyerekek

2011. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jó volna már egyszer 3 órát aludni egyben, de sajnos nekünk nem "osztott a sors" egész éjszakát átalvó babákat. 2,5 éves a lányom és 9 hósak az ikerfiaim. Ők még szopiznak, és éjjel is tartják ezt a szokásukat. :-(

és egyben :-)

Néha elegem van a szoptatásból, de amúgy meg imádom. Csak azért mérgedek be sokszor miatta, és mondom hogy utálom (pedig nem) mert 100 %ig biztos vagyok benne, hogy nem éhesek a kicsik, csak a szopi kedvéért kelnek. Van hogy a kettő egyszerre szopizik éjjel, azt meg csak ülve lehet, hát akkor vagyok igazán ki.

Amúgy már egész jól hozzászoktam az alig alváshoz, de vannak néha mélypontok.

2011. máj. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is jól!

A nagylányom 5 éves - ő reggelig alszik a helyén.

A kisfiam 3 éves - éjszaka egyszercsak észreveszi, hogy a helyén van és átjön, vagy menni kell érte, aztán alszik reggelig. Mostanában nagyon anyás, ezért nincs kedvem az éjszaka kellős közepén cirkuszolni vele, hogy maradjon a helyén. Úgyse tenné, igazi pasi, magyarázhatok neki.:-)))Amúgysem zavar, ha mellettem van. Bőven elfér.

A pici lányom pedig 14 hetes. Este bealszik, aztán vagy alszik reggelig, vagy egyszer szopizik és utána szunya. Reggel pedig vigyorogva ébred.

Szóval sokkal jobbak az éjszakáim, mint amire én számítottam.

2011. máj. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

bocsi :-DDD


nem 4-5 hanem 4.5 hónapos

2011. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
SZiasztok! Köszönöm a válaszokat! Jó látni, hogy vannak azért alvó anyukák is! .... .-)
2011. máj. 25. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!