Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós babának jó ajándék a...

9 hós babának jó ajándék a Sütifaló bödön?

Figyelt kérdés
Eljátszik már vele? Akinek van ilyen mi a tapasztalata? Vagy melyik formabedobós jó?
2009. márc. 15. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám 6 hónaposan kapta meg a sütifalót, szerintem nagyon aranyos (második gyerekkoromat éltem, mikor kipróbáltam)! :)

Akkor még inkább az ének/beszéd és a villogó orr érdekelte; vigyorgott rá, mint a telihold! :) Utána kezdte a formákat rágcsálni, most pedig (7 hónaposan) dolgozik a bödönnel, próbálja átfogni, dobálni, de ez azért még nem megy, mert ahhoz nehéz a bödön.

Nekem úgy mondták, hogy 1 éves kor után tudják a gyerekek bedobni a formát a megfelelő helyre, addig csak úgy ömlesztve a bödön tetején levő lyukba.

Több tapasztalatot nem tudok írni, kisfiam még csak 7 hónapos... de tetszik neki!

2009. márc. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányom is hét hónaposan kapt és a mai napig imádja!!!! Nagyon jónak találom, mert tényleg fejleszti a babát, nem csak ráírták. Ven egy másik FP-s bödön is, ami ugyan azt a célt szolgálja viszont nem zenél és végülis semmit nem "csinál". Azt nem is szereti. Ha teheted vedd meg, mert megéri!

2009. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is vettem a kisfiamnak akkor 8 hós volt és örült neki, igazából még csak a zene érdekelte meg elvolt a formákkal, de most két éves lesz és mindig nagyon szereti, és olyan ügyesen rakja a formákat a helyére.Szerintem jó ajándék.
2009. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is bejött!!! Mindig újra felfedezi. Ahogy fejlődik, úgy használja mindig másra. Szerintem megéri!!! Ja, és figyeld, hogy van-e valahol akcióban, mert az egyébként 8.000.- forintos játékot mi 4.500.- ért vettük. Nem mindegy.
2009. márc. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is csak ajánlani tudom. Az én kisfiam 10 hónapos, kb. egy hónapja kapta. Imádja az orrát nyomkodni, a tetején keresztül már dobálja bele a formákat, de most a fedő le- és feltétele a sláger. A formákat én illesztem be a lyukba, ő pedig belöki őket a helyére. A bödönt szereti ide-oda rakosgatni, és ha beleteszünk neki valamit, ami nem belevaló forma, azt kiveszi. Szóval imádja, és még sok dolgot fel sem fedezett rajta, ezért biztos sokáig sláger lesz.
2009. márc. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!