Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Babé koszmó elleni sampont...

A Babé koszmó elleni sampont hogyan használhatom?

Figyelt kérdés

Nem sok infót találtam a flakonon, de annyit a védőnő mondott anno, hogy nem kell/ nem szabad túl gyakran használni.

Hány haj/fej mosás alkalmával láttál változást?

Babám fején a kutacs felett alig látszik, de van.


2011. máj. 24. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem szabad gyakran? Én mindig azzal mosom a hajukat...

Ugyanúgy használom, mint a többi sampont.

Ha van koszmótok, akkor jól dörzsöld át a samponnal, hagyd pár percig a fején, és jól öblítsd le. Ennyi.

2011. máj. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia, mi is használjuk, de most már csak megelőzésre (heti 1). Amikor még koszmós volt a babám feje, akkor előtte megolajoztam, hagytam állni fél órát (ráhúztam egy sapit, hogy ne olajozzon össze mindent), és lekapargattam körömmel finoman, ezután sampon. Ezt megcsináltam másnap is, harmadnap is, aztán teljesen elmúlt a koszmó.

Ha csak a sampont használod, szerintem nem lesz változás, muszáj megolajozni és lekapargatni :S nem túl jó program

2011. máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hónapos volt a kisfiam, amikor kicsit koszmós lett!

Mi elkezdtük használni a sampont,és 1 hét után nyoma sem volt!

Én mindennap megmostam a haját, a mai napig is!!!

13 hónapos (nem rég fogyott el a flakon!!!)

2011. máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!


Nem kell kapargatni, ha használjátok a sampont rendszeresen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi megelőzésre használjuk másnap, harmadnaponta. Mint ahogy az első válaszoló írta úgy. NEm kell belőle sok. Lekopogom eddig gyönyörű a fejbőre!
2011. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell kapargatni,pont ezért jó nagyon!Rendszeresen megmosod vele a haját és elfog múlni!Nekünk nagyon bevált!
2011. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tapasztalatokat!
2011. máj. 24. 18:02
 8/8 anonim ***** válasza:
mosd meg vele és pár percig hagyd rajta, utána leoblíted. 100%, hogy elviszi. Arra már nem emlékszem, hogy meddig tartott míg elmult talán 1´-2 hétig. Kulonben meg azota is azt használjuk minden nap, szoval nem tudom miért ne lehetne használni.
2011. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!