Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10-11 hónapossal strand?...

10-11 hónapossal strand? Mehetünk?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 13:47
 1/6 kisnita ***** válasza:
11 hónapos volt tavaly a fiam mikor mentünk. Egerszalókon voltunk és nagyon érezte magát.
2011. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kisnita ***** válasza:
*nagyon jól
2011. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mehettek, csak nagyon figyelj oda a folyadékbevitelre és a leégésre a babánál. Inkább árnyékban legyél vele ha teheted.
2011. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mehettek:) ő jól fogja érezni magát a babamedencében (ha van), téged meg az infarktus fog kerülgetni, mert mindenáron önállósítani akarja magát és a medence túloldalába, a nagyobb gyerekekhez akar menni, ahol viszont már 60 centi a víz 20 helyett.... legalábbis az enyém ezt művelte, a piszok csirke:) de nagyon élvezte!
2011. máj. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi 6 hónaposan kezdtük a strandolást!Tavaly júniusban!Még aludni is csak a medencében volt hajlandó, nagyon édes volt!

Bele kellett ültetni a felfújható hajóba (alul kilóg a lába),majd ő előrehajolt, és alaludt!Én ráterítettem a hátára égy textil pelust vizesen és rintgatóztunk a vízzel! :)Mondjuk ekkor volt az a nagyon nagy kánikula tavaly 35 fok volt!Nagyon jó volt!


Gyereknaptej, sok folyadék, kalap amit én mindig vizezek neki, lehetőleg árnyék a parton! :)


Jó szórakozást!

2011. máj. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi uszoda szemölcsöt kaptunk már egy éve szenvedünk vele(2,5), már a kicsire is átment. De ez hajlam és bőrtipus kérdése, mi jártunk babaúszni vele, az talán tartósabb "áztatás" mint a strand. Szívesen vinném én is őket, de így nekünk marad a kád.
2011. máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!