Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónap körüli babád veletek...

3 hónap körüli babád veletek egy szobában vagy másik szobában alszik?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Saját szobája van, soha nem is aludt velünk. Rögtön az első éjszaka óta a saját ágyában alszik, és mi is a sajátunkban. Szóval olyan sem volt, hogy ott aludtunk volna vele.
2011. máj. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
első éjszakától külön szobában alszik a saját ágyában.21 hónapos
2011. máj. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Minden gyerekem egy éves koráig velünk egy szobában, de saját ágyban aludt. Számomra így volt megnyugtató.
2011. máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mivel mi nem tudtuk megoldani, egy szobában alszik velünk. Ha lett volna rá lehetőségem se aludtam volna külön szobában. Van, hogy köztünk aludt, alszik, de nem/nincs rá igénye. Egyszerűen a gyorsabb visszaalvás miatt láttuk így könnyebbnek.
2011. máj. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Külön szobában aludt az első éjszakától kezdve. Most 15 hónapos, egyetlen egyszer fordult elő (kb 1 hónapja), hogy befeküdtem az ő szobájába és együtt aludtunk a kanapén.

Ekkor éjszaka lázasodott be, és akárhányszor próbáltam lerakni a kiságyába, mindig sírva fakadt. Így 1 óra kínlódás után inkább kihúztam a kanapét, és azon aludtunk ketten együtt reggelig!

2011. máj. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5 hónapos koráig velünk egy szobában de kiságyban aludt.Ekkor elkezdték zavarni a zajok(tv, mi), és kapott saját szobát, sokkal jobban alszik.Igaz,nekem rosszabb,mert nem hallom a kis szuszogását:):)
2011. máj. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
külön az első perctől kezdve
2011. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

11 hetes és az első perctől velünk. 2 kg-al hoztuk haza és nem bírtuk betenni, nem sírt csak örültem, hogy velem van. A kórházban sok baba született akkor, elfogyott a babakocsi így esett, hogy hozzá szoktam már a kórházban is. Azóta betettem volna, de az apja nem akarta.

Azóta meg már be se feküdne. Nem próbáltuk.

2011. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Külön szobában,már az első naptól kezdve.

Van bébiőrünk,légzésfigyelőnk,így tudom,hogy nem lehet semmi baj.

Van a szobájában egy ágy,de azt az első pár napon használtuk,utána én is a saját ágyamban aludtam.

2011. máj. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyenlőre egy szobában alszunk, de külön ágyban. Amíg éjjel felkel enni, így láttam jónak. Így már meghallom, ha ficereg, megetetem, nem ébred fel igazán, és pár pillanat alatt visszaalszik. Ha már megtanulja átaludni az éjjelt, megy a saját szobájába.
2011. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!