Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használhatjuk a sport-babakocsit?

Használhatjuk a sport-babakocsit?

Figyelt kérdés

Kisfiam 6 hónapos, a mózeskosarat kezdi kinőni, pár centi és bele sem férne. Pár hete nem is marad meg benne(kivéve, ha alszik kicsit), mert minden érdekli és onnan nem tud nézelődni.

Ülni még nem tud, de lehet dönteni a háttámlát. Majdnem 180 fokban is, de sztem úgy megint nem lenne jó, ha fekszik nem sok mindent lát. A következő az olyan pozíció, mintha a gyerekülésben ülne az autóban. Használhatjuk ezen a középső fokozaton a babakocsit?

Más hogy csinálta ezt?


2011. máj. 23. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi csak akkortól használtuk, miután megtanult ülni. Addig nem.
2011. máj. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan babakocsink volt, amit 3 fokozatban lehetett dönteni (tehát nem volt hozzá se mózes, se semmi ilyesmi). 4 hónapos korától félig ülő helyzetben sétáltunk, 6 hónaposan felült, onnantól pedig teljesen ülő pozícióban volt.
2011. máj. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Csak azt nem értem, hogy sok baba van, aki esetleg csak 9-10 hónapos kora körül tud ülni. Akkor addig nem használhat elvileg sport-babakocsit félig ülő helyzetben?

Ekkora gyerek már bele sem fér a mózeskosárba. Az én Kisfiam pl. 8,5 kiló és már tényleg nagyon necces a dolog...

2011. máj. 23. 10:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom 4 hónaposan már ordított a mózesban, mert nem látott ki belőle, így aztán 1 hónapig jóformán nem mentem vele sehová, csak ölben az erkélyre...aztán 5 hónaposan már átettem őt a sport részbe (szintén 3 fokozatban dönthető, és a legalsóra tettem). Na, azt már szerette, mert kilátott belőle. S még mindig nem ül (most 8 hónapos), tehát akkor tényleg érdekes lenne, ha még mindig nem tudnám őt vinni babakocsival...

Úgyhogy szerintem 6 hósan már átrakhatod a sportrészbe, persze döntve.

2011. máj. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
és ha a hordozóban vinnéd addig?rá leeht tenni a kocsira nem?
2011. máj. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Na hát ez az, a hordozóban sem fekszik teljesen!

Tehát ha dönthető a sportrész, akkor abban is lehet.

2011. máj. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A hordozóban lehet végülis, de abban sem fekszik rendesen ugye..sztem az még rosszabb, mint a sportbabakocsi...Ráadásul a hordozóba úgy bele van szorítva, teljesen leizzad szegénykém..
2011. máj. 23. 10:49
 8/9 anonim ***** válasza:

a lányom 5 hónaposan már nem bírta a fekvő helyzetet a kocsiban. ráadásul korababa lett, így nem is ült. most 9 hónaposan kezdett ülni. szóval mi 5 hónaposan megemeltük egyes fokra a támlát, ami még olyan döntött hgelyzetben volt. a védőnő és a gyógytornászunk is at mondta hogy okés. sőt, amikor nagyon nyüzsi volt, éppen ot volt a védőnő is, mondta attól hogy nem tud ülni, egy kevéske időre akár ülő helyzetbe is állíthatom a támlát. ez persze egy hónapja volt, mert mindig húzta magát ülésbe, megfogta a karfát és már ült is.


szóval nyugodtan emeld eggyel fentebb ha lehet.

2011. máj. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én babám már 4 hónapos korában nem maradt meg a mózesben,áttettük a sportba,picit megemelve...9 hónaposan tanult meg ülni,úgyhogy addig úgysem várhattam voln.
2011. máj. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!