Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » . Baj, hogy ha a baba 6...

. Baj, hogy ha a baba 6 hónaposan nem akar pépeket enni?

Figyelt kérdés
6 hónapos kisfiam még szopik 3 óránként és éjjel 3x 4x, délelőtt gyümölcs,1-kor főzelék,7 körül tejpépet kéne kapjon az orvos szerint, csak az a baj h Ő nem nagyon akar enni csak szopni, ha el is fogad pépeket csak nagyon keveset . Próbáltam, hogy 1-1 szopi helyett ételt adok Neki, de nem bírja ki cici nélkül,semmilyen más folyadékot sem fogad el.8kg 20dkg. és 73cm magas
2011. máj. 22. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
és miért kellene neki tejpépet adni.szerintem nagyon jó súlyban van,az én fiam egy évesen volt 8,8 kiló és nem volt sovány.ráadásul ahogy olvasom,már háromszor kap szilárd ételt fél évesen,noha csak fél éves kortól ajánlják a hozzátáplálást kizárólag anyatejes babánál.Nem vagytok elkésve semmiről,extra módon hízni sem kell neki,szerintem adj csak kétszer szilárdat,gyümölcs és zöldség,a többi legyen anyatej,ha van annyi.majd egy hónap múlva ráérsz kiváltani még egy étkezést,vagy még két hónap múlva is.
2011. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen,megpróbálom mert este úgyis a kukába landol a tejpép mindig :)
2011. máj. 22. 20:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, hogy este nem eszi meg a pépet. Már így is két étkezés van napközben, a 3. bőven ráér 8-10 hónaptól, addig jó így, ahogy van. Csak szoptass nyugodtan, ne erőltesd neki a többit, még olyan picike.
2011. máj. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam most lesz 6 hós,7,5 kg és csak szopik.2 napja kezdtük alma levével,kevés sikerrel.Ne rohanjatok!Én direkt nem vettem tejpépet,anno a nagy kapott,de most jobban utánaolvastam,tápszer alapú.Minek adjak tápszert,ha van anyatej?Mi is vettünk,de nem tejpépet,én ezt fogom neki adni,ha elfogadja majd.

1.Milumil-gabonapép-7 gabonával-gyümibe fogom keverni

2.DM-es Alnatura Bio grízes gabonapép

3.Kölln-Bio tönkölybúzás gabonapép

Mindhárom anyatejjel készíthető,nincs benne tápszer,gyümölcsbe is keverhető.

De egyenlőre csak szopizik,gyönyörűen fejlődik,boldog,nyugodt baba.Örülj neki,hogy a babád szeret szopizni,Ők úgyis jobban tudják,mi jó nekik,mint mi anyukák!!!!!Jó a súlya is,hadd szopizzon csak!

2011. máj. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát igen a tejpépet a doktornéni írta receptre vaníliás ízű rizspép mert azt mondta a tej alapú kell a babának és ez allergia megelőző,meg ne szoptassak annyit mert visszafejlődik a baba vagy meg áll a fejlődésben.
2011. máj. 23. 08:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Úristen,egy orvos hogy beszélhet ilyen ostobaságot!???Szoptass csak,nem kell tejpép!Minek?Ha van tejed,kap gyümit,főzeléket tökéletesen elegendő számára,biztos kap némi kis pénzt,amiért a tejpépet reklámozza.Az én dokim szerint a tápszerek is "szarok",így kerek perec ki is mondta.
2011. máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legtutibb allergia megelőző a szoptatás,ezt kifelejtettem!
2011. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megáll a baba a fejlődésben az anyatejtől?????? Te jó ég, miket mond az orvosotok???? Ő állt meg a fejlődésben.

Rengeteg pénzt kaphat a tápszeres cégektől....

Ne hallgass rá, ez egy se*gg**fej*** (elnézést)

2011. máj. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!