Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy etkezes ki van valtva...

Ha egy etkezes ki van valtva mar 3 hete, el lehet kezdeni a kovetkezot? Eddig ebedre kapott zoldseg-gyumolcsot, a masodik etkez is lehet gyumi vagy zoldseg? Melyiket etkezest valtsuk meg ki?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Először a tízórait váltottam ki gyümivel, aztán az ebédet főzelékkel. Most váltsd ki neki a tízórait, akkor csak gyümölcsöt adjál neki, ebédre meg csak főzeléket husival (persze ha már ehet husit) Ezek után jön majd az uzsonna. Uzsira adhatsz neki tejpépet, babajoghurtot stb. A reggeli és vacsora még sokáig csak a tápszer/tej lesz. Egyébként mennyi idős a babád?
2011. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt.5 es fel honapos egyebkent. :)
2011. máj. 22. 18:12
 3/5 anonim ***** válasza:

mi most múltunk 5 hósak. egy étkezést mi is kiváltottunk, és én is pont ezen gondolkodtam.

Nálunk pl nem igazán van tízórai, reggel fél 8- 8 között reggeli, majd fél 12 körül a 2. evés, mi ezt váltottuk ki, és ez nálunk inkább főzelék, vagy pl sütötök+alma..., így a 3. evés 3 körül van ami még táp, de nálunk ez lesz a gyümis evés szerintem, de még nem tudom. nálatok hogy van?

2011. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hat nekunk meg hajnalban olyan 5 korul felkel enni,aztan delelottig nem nagyon akar,max par kortyot(7-8korul kel),olyan 11 fele eszik,utana 2 korul(ez van kivaltva),aztan meg 2x eszik este 8-fel 9ig,aztan alvas.es nem tudom melyiket lenne erdemes kivaltani.a 11 orasit vagy a 4-5 orait. akkor lehet ugy lesz,hogy az ebed marad valami zoldseges kajcsi,a masodiknak kivaltott etkezes pedig csak gyumi.. Az ugy jo lenne?
2011. máj. 22. 21:44
 5/5 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

Hát ha a 2 órásid van kiválta , mint ebéd, akkor a 11 h körüli lehetne a gyümölcs, és majd a 4-5 körüli később a tejtermék, túró, joghurt, tejpép..., vagy akár ebéd maradék.

2011. máj. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!