Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tegyem le a nagy melegben...

Hogy tegyem le a nagy melegben kuszni a földre 8 hónapos babámat?

Figyelt kérdés
Eddig ugye volt rajta ruha bőven,de most ha már olyan meleg lesz a lakásban(kb 31 fok hamarosan) hogy csak egy bodyban is szakadni fog róla a viz,akkor hogy tegyem őt majd le a padlóra kuszni??nem nagyon tür meg maga alatt semilyen pokróc félét.
2011. máj. 21. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
simán lerakod és kész.tavaly ilyen időben kezdett el kúszni-mászni a fiam,egy body volt rajta.felmostam egy nap 2x és kész.
2011. máj. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja :)
2011. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nyugodtan rakd le, semmi baja nem lesz.

Már a 2. gyerekem kúszik a földön bodyban.

2011. máj. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor nem fázhat fel?Mert azért én belebujok a papucsba,szóval ha az én talpamnak hideg...
2011. máj. 21. 12:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező attól fél, hogy felfázik a pici, vagy nem? :) Én sem a maszatos padlótól féltem, mert azt hamar el lehet intézni, hanem, hogy fel ne fázzon, mert a padló azért ilyenkor is hideg. Nálunk legalábbis. Én ilyen habtapit vettem, az volt letéve, plusz szönyegek is a lakásban.
2011. máj. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na jo,meggyőztetek,köszi:-) Már csak az anyummal lesz nehéz dolgom,sirba tesz ha itt van,nem lehet a gyerek a földön...
2011. máj. 21. 12:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Tedd le, és kész. Semmi baja nem lesz. Csak jobban fogja bírni a meleget. :D
2011. máj. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen,persze hogy a felfázás nem a kosz!! :-) habtapiról 0 perc alatt lemászik,szőnyegünk nincsen,nemsokára készülünk elköltözni,ugyhogy addig már nem is nagyon szeretnénk leszőnyegezni a lakást.
2011. máj. 21. 12:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy nem hiszem, hogy fel fog fázni, mert folyamatos terhelés alatt van, kimelegszik. Csak egy helyben ne üljön vagy ilyesmi. Bár nem vagyok szakértő, de szerintem.
2011. máj. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A pelenka rengeteget véd a felfázás ellen.

Tavaly volt olyan, hogy egy szál bodyban kúszott a fiam, és nálunk csak parketta és járólap van.

2011. máj. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!