Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora 7 hónapos babátok?...

Mekkora 7 hónapos babátok? Cm, g? fiú? Lány?

Figyelt kérdés

Mindenki hatalmasnak nézi a fiamat, azért kérdezem...néha már idegesítően tudnak meglepődni az emberek.

tegnap töltötte a 7.hónapot, 70 cm és 8580g

amúgy én 175cm vagyok, apa meg 182, szóval normális, hogy nem kis pöttöm a babánk.

ja és 3050g, 54 cm volt mikor született


2011. máj. 17. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az én kisfiam 4 hónaposan 8100 g és 67cm. Igaz, 4230g-mal és 55 cm-rel született. Ő se úgy néz ki, mint aki 4 hónapos, legalább 7-8 hónaposnak néz ki...
2011. máj. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fiam 50 centivel, és 3700 grammal született, most 7 és fél hónapos 76 centi és 9950gr.
2011. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Második lányom most 28-án lesz 7 hónapos, 8200 gr 70-71 cm.

Első lányom 6 hósan már 9 kiló volt, centikre nem emlékszem, de hosszú is volt.

Mindkettő anyatejes, igény szerint szoptatott, 6 hósan kezdtem a hozzátápit.

Mókás volt, hogy az első lányom olyan hatalmas volt és kiterülve feküdt a babakocsiban, mint egy béka 6-7 hónaposan, és sokan megkérdezték, hogy miért fekszik így a hátán, miért nem jön a lábán. Mondtam, hogy csak fél éves, még kúszni sem tud, nemhogy gyalogolni. Meg volt, hogy kérdezték, tud-e már beszélni :) persze, az én zseni gyerekem már 6 hósan mondja a magáét :)

Egyébként hiába volt nagy a súlya, mégis mindent időben csinált, 7 hósan kúszott, 8 hósan négykézlábazott, 7,5 hósan ült fel egyedül...

2011. máj. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi:)kisfiam még csak forgolódik, meg pörög a hasán, nem kúszik mászik, de már nem sok kell hozzá.Mostanság sok nagy baba van,akik nem kövérek, csak nagyok, mégis annyian néznek mekkora a gyerekem...
2011. máj. 17. 22:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!