Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a kisfiam arcán...

Mit csináljak a kisfiam arcán lévő pöttyökkel? Nem ekcéma.

Figyelt kérdés
Kisfiam orcája tele van apró kis barna pöttyökkel, olyan, mintha szeplő lenne, de nem az. Ha meleg van vagy túlöltöztetem, az arca először kipirul, megjelennek a kis piros hajszálerek, utána pedig ezek a kis makacs pöttyök. Már az agyamra mennek, már mindent kipróbáltam: aloe vera gélt, sudocrem-et, neogranormont, most a bepanthennél tartunk, kíváncsi leszek, hogy ez mit vált ki. Van valaki hasonló cipőben, ti mit kentek rá? Ja, jön a foga, attól lehet?
2011. máj. 17. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is sűrűn pöttyes a kis arca. Meleg allergiás is egyben ( de állítólag, ha meleg allergiás, akkor az nem jelentkezik az arcon). Én is próbáltam már firs-tel, bepanthennel, de a legjobban a sudocrem vált be. Sokszor már azt sem kenem rá, úgy vagyok vele, majd el múlik, mert ha csak idegeskedek, hogy milyen, még több jön ki...
2011. máj. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!