Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehetne átszoktatni a...

Hogy lehetne átszoktatni a kiságyba? Miért alszik nyugtalanul?

Figyelt kérdés
Le szeretném szoktatni arról a 7 hós kisfiamat hogy velem aludjon.Általában cicin alszik el és ha át akarom rakni a kiságyba akkor felébred és kezdődik minden elölről. Ki hogy szoktatta át a gyerekét? A másik, hogyha el is alszik, nagyon nyugtalanul alszik, sokszor felébred, és ha felébred, akkor csak úgy alszik vissza ha a lábát felemelem és rázogatom. Csak elég fárasztó egész éjszaka elnyomorodva"aludnom"...
2009. márc. 13. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
nekem anno drasztikusan sikerült pedig sok mindent kiprobáltam.végül csak 2 hétig orditott de csak 1-2percig
2009. márc. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Az én babám is velem aludt 1 hónapos koráig, most 3 hós és felébred ha berakom cici után a kiságyba, akkor még beszélek neki mély-megnyugtató hangon, simogatom, elmegyek kicsit - visszanézek rá, hogy tudja ott vagyok de nem veszem ki, ha nem sír - nyöszörögni szokott, de úgy vélem azért, mert "sajnálja az időt az alvásra" és "küzd" ellene.:)Úgy vettem észre jobbakat alszik a kiságyában, és én is "pihentebb" vagyok. Ez az én módszerem, de korábban itt csúnya viták voltak az altatás miatt, úgy gondolom mindenkinek más a babája és persze más az anyuka is.
2009. márc. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%

Szia!


Először is nem kellett volna vele aludni, szopi aztán át a kiságyba tenni!

Most már csak úgy tudod, hogy szopi és ha alvás idő van akkor beteszed a kiságyba mellé az ágyon vagy a földön és úgy teszel mintha aludnál és megvárod míg elalszik, pár nap sírás után magától elfog aludni!!!

Mi a legelejétől csak a kiságyba altattuk, talán 3-szor aludt köztünk de csak azért mert fogzás volt és nagyon sírt és nem volt szívünk a szobájába hagyni amíg nem volt ott is egy ágy ahova le tudok feküdni, ha baja van!!!

9 hónapos anyuka boldog babázást kíván!

2009. márc. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

8 hónapig velem aludt, de így is nyugtalanul aludt, többször felkelt éjszaka, ok nélkük. Míg mondták, hogy rakjuk el a kiságyát másik oldalra. azóta egyedül alszik és most 17 hónapos.

Ki kell próbálni.

2009. márc. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!