Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hete kezdtük a hozzátáplálás...

2 hete kezdtük a hozzátáplálást, de szinte minden pelusban visszalátom a répa-, sütőtökpürét. Kakaszaga sincs. Akkor lehet, hogy nincs megemésztve sem?

Figyelt kérdés
6 hónapos lesz egy hét múlva, ezenkivül szopik még 8-szor
2009. márc. 12. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha viszontlátod felismerhető formában akkor nincs megemésztve. Ha várnál most egy kicsit, tartanál egy pl 1-2 hetes szünetet, lehet hogy jobb lenne.
2009. márc. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs még felkészülve rá az emésztőrendszere, azért nem emészti. Ezekkel még várni kell akkor.

Jó ég, hogyhogy ennyiszer szopik???

2009. márc. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hogy miért szopik még mindig ennyiszer? hát ezt a kérdést már én is itt feltettem, és nem kaptam emiatt negativ válaszokat. hát nem arról szól az igény szerinti szoptatás, hogy akkor adjam a cicit, ahányszor a baba igényli?
2009. márc. 12. 15:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi 7 hósak vagyunk, 1 hónapja kezdtük a hozzátápit, de ugyanez a helyzet. Másnap viszontlátom az előző napi menüt. Igaz, sokat eszik a babócám, de kéri, mellette még szopizik is. Ezekszerint még az ő emésztőrendszere sincs felkészülve? Hm....
2009. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!