Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden baba megduplázza a...

Minden baba megduplázza a születési súlyát féléves korára?

Figyelt kérdés

3900g-mal született a kislányom, 57centivel.Most 4 hónapos, 6300g és 65cm. Akárhogyan nézem, nem lesz a súlya közel 8kg!

Egyébként szép arányos, izmos baba, nem kövér de egyáltalán nem is sovány! Ez mellett vidáman "beszélget", forgolódik egész nap.

Anyatejes.


2009. márc. 12. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:

A tesóm fia most 22.-én lesz 8 hónapos. És kb. 9 kilo, vagy már majdnem annyi. 4500 grammal született, tehát még csak most fogja elérni a duplázást. :-))


Az én fiam 11 hetes, 3550 grammal született, és már 6 kilo, ő szerintem megduplázza majd, ha fél éves lesz. :-))

2009. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az átlag igen, de van aki előbb van aki később éri el azt a biz. súlyt. Szerintem ha babád egészséges és meghízza a minimumot amit ilyen korlban szokás (heti 120-150gr) akkor nincs vele baj ha nem dupláz. Lehet 7 hós korára már eléri és az nem sok késés. De ha aggaszt, kérdezd meg a dokitokat :)
2009. márc. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.Az én kisfiam már 3hónaposan megduplázta a születési súlyát,most 6hónapos és 8380g és 69cm:).3150g és 51cm volt amikor született,de már nem hízik úgy mint az elején.Nincs semmi gond veletek,a barátnőm kislánya már 18hónapos és 8550g és 74cm,már majdnem utolértük:).Boldog babázást.

6hós anyuja

2009. márc. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányaim kb. 7-8 hónaposan duplázták meg.
2009. márc. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!