Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnam 6 hetes kisfiamat...

Hogy tudnam 6 hetes kisfiamat visszaszoktatni a kisagyba?

Figyelt kérdés

Az elso par heten nem volt problema mert altalaban szopizas kozben elaludt es utana at tudtam tenni az agyaba, de miota tobbet van ebren es mar nem alszik bele az evesbe csak ugy tudom elaltani ha az olemben van, de ahogy beteszem a kisagyba egybol megebred, elkezd sirni es alig tudom megnyugtatni. Tudom hogy esetleg az volna jo ha meg ebren tennem bele, mar almosam, de akkor annak nagy siras lesz a vege, es csak ugy nyugszik meg nagy nehezen ha ujra felveszem.

Nincs valami jo praktikatok, hogy hogy tudnam visszaszoktatni? Mar ejszaka sem tudom attenni, nem szivesen hagyom sirni.


2009. márc. 12. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem hagyod sírni nem is fog sikerülni,csak akkor lesz hatásos ha nem engeded az ő akaratát érvényesülni.Sokkal könnyebb magunkhoz szoktatni mint le.Minél nagyobb lesz annál nehezebben tudod rászokatni a kiságyra.Én is hagytam sírni és nem vigasztaltam meg,nem vettem fel és 1 hónapba telt majdnem mire elaludt a kiságyban,igaz a szivem majd megszakadt érte mert nagyon rossz volt látni és hallani ahogy sír.Most 1 éves és semmi problémánk nincs az alvás terén.
2009. márc. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg úgy,hogy egy használt pólódat berakod a feje mellé a kiságyba,mert úgy érzi az illatod.De még bevált az is nekünk,hogy a baldahinra felakasztottunk egy színes,hangot adó bohócot,és azt nagyon megszerette.A lényeg,hogy érezze,kellemesek a körülötte lévő dolgok.
2009. márc. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Cumit nem fogadja el? Mi 1-2 hétig voltunk úgy, hogy ott álltam a kiságy mellett, ha sírt, cumit be. Félálomban kiköpte, sírás, újra cumit be és ez így ment fél óráig, míg végre elaludt. Egy idő után megszokta és már nem volt erre szükség. Most hat hónapos, ébren teszem le és elalszik egyedül. Mindenképpen kitartás kell hozzá, de ha lehet, ne vedd ki az ágyból, csak legyél mellette, vígasztald, próbáld meg ott megnyugtatni. Nehéz, de megéri!
2009. márc. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A nappali alvasoknal is lehet alkalmazni ezt a modszert?

Lehet hogy mire elaludna addigra ott a masik etetesi ido. Akkor ez nem zavarja meg?

2009. márc. 12. 11:29
 5/6 A kérdező kommentje:
A cumit eggyaltalan nem fogadja el.
2009. márc. 12. 11:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is igy volt amig nem fogatta el a dudit,addig melletem aludt.de en napkozbe a kisagyba tetem le aludni,meg sokat volt a kisagyba napkozbe.amiota elveszi a dudit azota maga alszik a kisagyba.most 4 honapos.szerintem nemsoka elveszi a dudit.probald tobszor olda adni neki.
2009. márc. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!