Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor melyik szopit...

Most akkor melyik szopit fogom tudni kiváltani?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 hónapos, elkezdtük a hozzátáplálást, de ő hétkor felkel, kilenckor visszaalszik (általában cicin) és 11-ig alszik. Utána szoktam neki adni az almát. De így igazából egyik szopit sem fogom tudni kiváltani azt hiszem. Inkább délután adjam neki?
2009. márc. 12. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én lányom jövő héten lesz 7 hónapos, 6 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást. Eleinte minden tejpép vagy gyümölcs után megszoptattam, de most már nem igényli mindig. Szóval adj időt neki, h' magától kezdje az elválasztást, mert akkor nem fog később visszaesni. Amikor már normál mennyiséget eszik meg más kajákból, akkor elég vízzel kínálni (az enyém sokat iszik), és így elhagyható a szoptatás. Egyébként nálunk is ez a napirend, annyi a különbség, h' délután 4-5 körül tejpépet adok neki egy kis gyümölcspürével dúsítva. Az elég laktató önmagában, azután csak este 9 körül eszeik legközelebb.
2009. márc. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább 11 után add neki a főzelékeket és délután egyszer a gyümit, ha így ébred. Azért szokták mondani a déli etetést először, mert ha véletlenül nem bírja a gyomra az új kajcsit, akkor az még az este előtt fáj neki és nem éjjel szenved. De remélhetőleg ilyen problémátok nem lesz :-)!
2009. márc. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!