Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudna kakilni?

Hogyan tudna kakilni?

Figyelt kérdés
4 hónapos anyatejes a babám. Hétfő óta nincs széklete, eddig minden nap volt. Szerintem közrejátszik, hogy hétfőn és kedden adtam neki az almának a levéből, de már azt sem kap. Illetve hétfőn oltást is kapott (a 4 hónaposat, illetve a rotát). Hogyan segíthetném, mert éjszaka már nagyon szenvedett. A hőmérőzés nem jött be. Más tipp? Vagy vmi homeopátiás bogyó? Köszi előre is a válaszokat!
2009. márc. 12. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a Laevolac szirup szokott segíteni és a kamilla. Utóbbi: 1 dl víz, 1 filter, 2 kk cukor. Mindig van tőle kaki.
2009. márc. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi almadolog nincs szerintem.

Mi nem almázunk a baba 3 hós és két hete csak 4 naponta kakil.

Azt mondta a védőnő előfordul, mert tárol.

Jó a kedve, játszik, rendben is van.

Ha kakil is mindig pelus nélkül, először azthittem kényelmetlen és azért, de nem, csak tornáztatni kellett pelenkázáskor és ki is jött minden.

Ha hétfőig nem lesz kaki, akkor dokihoz kell vinni, addig próbáld a lázmérőzést, ha esetleg van otthon glicerines kúpod, akkor felet, és tornáztasd sokat.

2009. márc. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is a kamillatea volt a nyerő, de sokat se kell itatni belőle, mert akkor meg hasmenése lesz, oszd el az 1 dl teácskáját egy napra többször itass vele egy keveset!
2009. márc. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó sűrűre főzött cukros kamillatea húzóra40-50g. Délutánra csak meglesz tőle az eredmény:) egy kis erősebb pocimasszázs sem árt, több hasra tevés, kicsit had erölködjön:)
2009. márc. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi csajok! Kipróbálom! Bár még vizet, teát nem ivott. Nem tudom, hogy fog neki ízleni. Bár, ha cukor van benne.. :-) Tornáztatom minden nap, de semmi. Először a tea, majd a Laeovac, remélem összejön. Köszi még egyszer!
2009. márc. 12. 09:43
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon bejött ez a kamilla! Már reggelre tele lett a pelus. Majd 10 perc múlva a következő szinte púpos lett! :-))) A mai napon szinte minden pelenkában volt egy kis kaki! Egy kicsit meghajtotta, pedig nem is adtam neki csak kb. 40 ml-t, azt is kétszer. Nagyon megkönnyebbült a drágám! Remélem a ma éjszakánk már jól fog telni! Köszönöm szépen még egyszer a válaszokat!
2009. márc. 13. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!