Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben vihetem a 13hós babámat...

Ebben vihetem a 13hós babámat a strandra?

Figyelt kérdés
MA készülünk strandra.a kérdésem a pelussal lenne...van itthon elől tépőzáras nejlonos pelusbugyi:-) sajna máshogy nem tom leírni hogy mi:-) elég ha azt adom rá a pelusra?és akkor nem kell úszópelus? néztem dm-ben és 10db-os 1300ft,és nem akarnék venni annyit hisz csak erre az egy napra kell..köszi
2011. máj. 14. 07:02
 1/6 anonim válasza:
A sima pelenka szétázik a vízben, bármit is adsz még rá. Sajna...
2011. máj. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor kénytelen leszek venni :-( azért köszi
2011. máj. 14. 07:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Most lehet h hülyének nézel:-) de beleraktam a kézmosóba és annyira megszívta magát hogy amint kivettem a töltet kijött.szóval irány a dm:-)
2011. máj. 14. 07:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen,pont ez a kül. a 2 pelusfajta között:a simában vannak ezek a nedvszivo golyócskák, az úszópelusban nincs,tehát normál esetben átázna a babád,de a vízben mindegy ott az a lényeg h a kakit ne engedje ki.de javaslom a mosható úszópelust azt többször ki tudnád használni.
2011. máj. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A lehetőségeid:

1. Veszel többször használatos úszópelust (ami mosható), de azt DM-ben nem biztos, hogy kapsz, az árát nem tudom.

2. Megveszed a 10 db-os úszópelust, elhasználsz ma 1-2 db-ot (mivel egy teljes napra a strandra azért kell legalább 2, sőt, nálunk a strandon ki van írva, hogy pelenkás gyerkőcnek 3 db pelenka kell, anélkül nem léphetsz a stand területére, bár soha nem ellenőrizték). A megmaradt úszópelenkát elrakod későbbre, nem hiszem, hogy egész nyáron csak egy alkalommal mentek strandra. Vagy ha van hasonló korú babás ismerősöd, eladod neki a fél csomagot.

3. Nálunk a bababiziben lehet db-ra is úszópelust venni, ha jól emlékszem tavaly kb. 30,- Ft darabja.

4. Kimentek a strandra, de nem viszed a gyereket a vízbe.

2011. máj. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
vettem a dm-ben,10db volt 1200ft.nem egész napra,csak kb 2-3órát leszünk kint.itt nem lehet venni se baba biziben,se bababoltban,a dm-ben is csak ez a dm-es van,más fajta nincs.köszi mindenkinek.
2011. máj. 14. 10:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!