Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora és mit tud már 6...

Mekkora és mit tud már 6 hónapos babátok? Fiú/lány?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:

6,5 hónapos kislány, 8 kg, 70 cm. Anyatejes igény szerint szoptatott, pár hete hozzátáplált. Most a héten már egész jól evett, elégedett vagyok vele.

Amúgy kúszik egész nap, mint egy kis fóka, körbe-körbe a lakásban, mindig odajön, ahol én vagyok vagy a nővére (2,5éves).

2011. máj. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fiú, 9600 g és 67 cm (3850 g-mal és 54 cm-rel született). Forog hasról hátra és hátról hasra is. Próbál kúszni, de az még nem igazán megy neki. Szeret hason lenni, és nagyon szépen játszik is úgy.

Még szoptatom, de már 1 hete kóstolgatja az almát. Egész jól elfogadja már.

Átalussza az éjszakát (este 8-tól reggel 9-ig), napközben még 2-szer alszik.

2011. máj. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Az én fiam 68 cm és 7250 gramm. Ő még nem kúszik, viszont négykézlábra állt egy hete, és hintázik előre-hátra. Forog oda-vissza is természetesen, gurulva 'közlekedik'. Ő sajnos majdnem a kezdetektől kapott tápszert is az anyatej mellé, így már viszonylag sokmindent eszik (zöldségek, gyümölcsök). És sokat gügyög: dadada, etye-etye-etye, bababa, stb.
2011. máj. 13. 22:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Az én fiamnak is van egy lassan 3 éves bátyja, ő a nagy példakép:-). Az éjszakákat szerencsére mi is átalusszuk gyakorlatilag 5 hónapja.
2011. máj. 13. 22:42
 5/6 anonim ***** válasza:

6,5hónapos kisfiú. 9720gramm és 74cm pont tegnap voltunk a védőnéninél. Anyatejes reggel, este szopizik meg uzsira a többi szilárd étel. Gyümölcs, főzelék, tejpép. AZ éjszakát sajnos még soha nemaludta át jó esetben 3óránként kel de van amikor fél óránként. :( Gőzöm sincs mitől! Éjszak még 2szer szopizik. Hasról hátra és hátról hasra forog de a kúszás nemigen megy neki. Van már 2fogunk is.

Szép napot!

2011. máj. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tegnap volt 6 hónapos a lányom, Ő 69 cm és 6500 g.

Anyatejes, 5 hónapos korától kap gyümölcsöt, most vezetem be neki a hust és a zöldséget,mert eddig nem fogadta el,de ma megette:)


Forog, kúszni próbál, valamint négykézláb áll és hintázik Ő is:D Az éjszakát sajna nem alussza át.

2011. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!