Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerdán lesz 1 hónapos a...

Szerdán lesz 1 hónapos a kisfiam durván 3 óránként szopik, kb 20 percet van amikor félórát? A tietek mennyi ideig szopik alkalmanként félek kevés neki? Van olyan is hogy fél óra múlva sír?

Figyelt kérdés
Első baba minden tapasztalatnak örülök.Esténként fürdés előtt és után is szopik másfél órát mert ha leveszem sír,de csak este csinálja ezt.
2011. máj. 13. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
kikell alakitani neki 1 rendszert!nekem pontba 3 oránként kér emmi és van hogy 30-40 percig is eszik
2011. máj. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én lányom is kb. 3 óránként szopik, általában 20-30 percig. Egy hónapig kórházban volt, miután hazahoztuk odafigyeltem, hogy csak az adagját egye meg, mert ha többet evett, akkor sokat bukott. Mára rájöttem, hogy a probléma a büfivel volt. Amióta etetés közben is megbüfiztetem 2-3* azóta csak néha bukik.

Most már hagyom őt annyit enni amennyit akar. Ő egyébként szopi után sokszor keres még és sírni is szokott, attól függetlenül, hogy mennyit evett. Eleinte azt hittem, hogy keveset evett és éhes maradt,de rájöttem, hogy azért keres, mert a cumizás megnyugtatja, nem pedig azért mert éhes, ezért büfizés után cumit szoktam neki adni.

2011. máj. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!