Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes a babám,3-4 orankent...

3 hetes a babám,3-4 orankent eszik,3700g, mennyi tapszert kell kiinnia alkalmankent miliben?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs rajta a tápszer dobozán? Szerintem ez változó.
2010. okt. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ki tudod számolni könnyen.A súlyát megszorzod 150-el,és azt elosztod az étkezések számával.3,70*150 =555ml ez 1 napi adag kb.Ha 8szor eszik akkor kb 70 ml 1 adagja.De ez változó minden babánál,az én lányom sokáig evett csak 60 milliket,akkor is ha már eszerint többet kellett volna.
2010. okt. 1. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
humana-ból 90ml vízhez 3 kanál por és ez 100ml kész ennivaló.kb 8 hetes korig,aztán mindig havonta 30ml-vel és plusz 1 kanál porral kell növelni,de úgyis úgy fogod adni,ahogy a baba igényli,mert hiába vannak megadva ezek az adatok,az én babámnak hamarabb nő az igénye.ha bírja 2-3 órát evések között,akkor elég amit kap,de ha rendszeresen másfél-2 óránként enne,érdemes adagot emelni szerintem.De itatni is kell tápszer mellé evések között,leginkább vízzel,ha azt elfogadja,ha nem,akkor tea,mert sokszor csak szomjasak.Egyáltalán nincs tejed?
2010. okt. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy keves van, de csak ejjelre telnek meg a melleim
2010. okt. 6. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!