Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Mit tegyek ebben a helyzetben? Bovebben lent

Figyelt kérdés
egy het mulva megyunk nyaralni a ferjemmel es a 9 honapos kisfiammal Zakynthosra egy kicsi 2 szintes hotelbe.a kerdesem az lenne hogy h a kisfiam 7- fel 8 fele elalszik lemennenenk a foldszinten levo etterembe a ferjemmel, bebiort vinnenk termeszetesen es nagyon gyakran folneznenk ra.mas lemenne a helyemben vagy nem?a hotel kicsi olyan szinte mint itthon a hazunkban is az emeleten alszik a baba mi pedig a nappaliban vagyunk a foldszinten es gyakran folnezek hozza de a beior mindig be van kapcsolva.a kisfiam soha nem ebred fol 11 tol korabban mi pedig csak kb 1 orara mennenk.egyebkent 300 m a hatotavolsaga a bebiornek.az etterem meg 50 m sem lenne.mit tegyek????
2011. máj. 13. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem mennék le ,de ez én vagyok...neki is új lesz a hely.A másik pedig,hogy egész vacsora alatt fel le fogtok rohangálni?Nem lehet felvitetni a vacsit?
2011. máj. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hetes a kisfiam, még nem nagyon voltunk ilyen helyzetben, de szerintem ha tényleg ilyen közel lennétek, és az örzőn keresztül hallod, ha mocorog, akkor nyugodtan. Én itthon is elmegyek ugyanúgy fürdeni, kint vagyok a konyhába, és az örzőn figyelem, ha felébred.
2011. máj. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én lemennék.sógornőmék esküvőjén volt egy házaspár kb ilyen idős babával.mikor elaludt,letették az emeleten,hordozták magukkal a bébiőrt és lent voltak végig.

de irigyellek görögország miatt!jó nyaralást!

2011. máj. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Amit ne felejts el, hogy mas kornyezetben lehet maskent fog aludni kisfiad, es az 1 oras elteres is ott van meg. Ezert nem tudhatod elore, hogy hogy fog aludni.

Mi anno ferjemmel ugy oldottuk meg ezt a problemat, hogy ha nem mukodott a bebior (mert kis hotelnel is lehet a szobad az etteremhez kepest tavol), akkor vagy felvaltva mentunk le enni, vagy kihuztuk nala az altatast, de volt, hogy kocsiban aludt el es ott volt melletunk.

Meglatod majd hogy alakul. Erezzetek jol magatokat! Konnyu es jo utat kivanok!

2011. máj. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hát, nem hagynám egyedül..

Anyámék se hagytak volna egy percre sem egyedül, főleg nem külföldön legalább 12éves koromig..

2011. máj. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!