Fogzástól kijöhet fiam testén kisebb pöttyök, föleg a halántékán és a hátán?
Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 16:26
1/3 anonim 



válasza:





fogzástól nem hallottam h lennének pöttyök, szerintem megizzadt és kipattogott. A kislányomnak a vállán vannak apró piros pötyik, azt mondta a dokinéni h izzadságtól. Ne csináljak vele semmit.
2/3 anonim 



válasza:





nálunk ugyanez van úgyhogy kíváncsi vagyok a válaszokra :)
Egyébként szerintem a sok nyáltól ez lehetséges, hisz egész nap szinte folyik szegénynek.
3/3 anonim 



válasza:





Esteleg allergiás valamire, ha anyatejes akkor Te ettél valami olyat, vagy ha hozzátáplálod attól. Mosóportól, öbítőtől.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!