Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek a babája korán átaludt...

Akiknek a babája korán átaludta az éjszakát, mennyire volt ez tartós?

Figyelt kérdés

A lányom 11 hetes, pár napja nem kel fel éjszaka. Amikor ismerősöknek említem, akkor megkapom, hogy "Majd kinövi!, Lesz ez még így se!, Majd elmúlik!" mondatokat.


Akinek a babája ennyi idősen átaludta az éjszakát, annál hogyan alakult a későbbiekben?


2011. máj. 12. 15:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2 hónapos kora óta alussza át az éjszakát a fiam a mai napig.most 20 hónapos.betegség esetén persze felkel éjszaka,de ha nem beteg,akkor alszik 20-07-ig
2011. máj. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Úgy látom, azért a pozitív példák vannak többségben. :)



Egyébként sem olyan rossz alvó, mert napközben is alszik összesen 3,5-5 órát. Szóval nem panaszkodom. De ezek az éjszakák megfizethetetlenek. :)



Számomra az a fura, hogy egyik napról a másikra történt. Nyilván azért, mert ezzel egy időben kezdett el nagyobb mennyiséget enni -tápszeres- és így összesen 5-ször eszik egy nap. Előtte 6-7, de akár 8 alkalommal is kérte a kaját.

2011. máj. 12. 19:03
 13/17 anonim ***** válasza:
Én is mindig megkaptam ezt a "majd elmúlik" dumát, mikor a kisfiam már 4 hetesen végig aludta az éjszakát! Akik ezt mondják csak IRIGYEK!
2011. máj. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
4 hetesen??huuu de jó!!és mettől meddig aludt??na a következő babával már a jó elején megbeszélem, hogy mikor kijön éjjel aludjon:D
2011. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Vilcsianyuja ***** válasza:
Az én lányom 1,5 hónapostól fél éves koráig átaludta az éjszakákat, aztán ahogy elkezdtem hozzátáplálni, hirtelen elkezdett éjjel legalább egyszer kelni szopizni. Vagy akár többször is. Egy éves korában már csak este és az éjjel ébredésekkor szopizott, most 17 hónapos, leszokott a ciciről, és végre átalussza az éjszakákat. Ha véletlenül ébred, akkor már nem is kéri, viszont be kell vennem magam mellé a nagyágyba.
2011. máj. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kisfiam szombaton lesz 2 hetes, és szinte átalussza az éjszakát. Este olyan 22 óra körül fekszik, egyszer kel fel hajnalban 3 - 3:30 körül, akkor eszik, fent van kb. 1 órát és utána alszik reggel 8 - 8:30 - ig. Nekem is sokan mondják, hogy majd elmúlik ez az időszak, de én nem hallgatok rájuk, csak irigyek...
2011. máj. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

19.45 vagyok

4 hetesen 22től 5ig aludt, aztán ez folyamatosan tolódott ki, most 6 hónapos este 9-től reggel 7ig alszik, akkor eszik és utána még 9-10ig ráhúz az alvásban. És még napközben is 3x1 órát alszik. Jó alvókája van, szerencsémre!:)

2011. máj. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!