Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ráadtok az 1 - 1,5 éves...

Ráadtok az 1 - 1,5 éves babátokra ilyen időben pólót? Vagy mindig bodyt?

Figyelt kérdés

Dilemmában vagyok, készítek egy kis közvéleménykutatást:)

Tele a lányom szekrénye jobbnál jobb rövidujjú pólóval, turiztam őket, jó áron. Addig addig míg észrevétlenül összegyűlt vagy 20-30 db, rövidujjú bodyja pedig szinte alig van, max 10 db, de az is általában a pizsi alá megy éjszakára. Nagyjából fehérek, nem annyira szépek.

Hidegebb időben úgy öltöztettem, hogy hosszú újjú body fölé húztam egy pólót vagy egy hosszúújjú felsőt, de az most vastag lenne.

Anyukák! Ekkora kislányra adtok már pólót vagy csak bodyba öltöztetitek mindig, hogy ne legyen kint a dereka?

Vagy csak én vagyok túl parázós, hogy megfázik?


2011. máj. 12. 13:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 2 éves múlt és én úgy csinálom,hogy ujjatlan body+föléje a rövidujjú póló,tegnap és ma is igy adtam rá.Most vettem elő igazából a pólókat neki,mert most lett igazán jó idő,a lakásban sincs már olyan hideg most,ahhoz képest múlt héten ment újra a fűtés,olyan hideg volt és hosszúújjú bodyt adtam+pulcsit ittbent a lányomra.Szóval ujjatlan bodyval,vagy hosszabb atlétával adom rá a pólókat,rövidujjú body-i is vannak,azokat is ráadom majd.

A 2 réteg egyenlőre elkel még,a póló alá kell még valami,mert azért csalóka az idő.Ha már igazi kánikula lesz,akkor nem kell azmiatt aggódnunk,hogy megfáznak a manók,de most még jobb az elővigyázatosság.

2011. máj. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
bent a fiam is csak bodyban és zokniban rohangál de teljesen más szerintem bent, hisz itt nem fúj a szél, teljesen állandó a hőmérséklet, stb.
2011. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én is mindig bajban vagyok, hogy kell-e még a 2 réteg vagy sem :)

Kicsit most is fúj a szél, hiába van 25 fok, úgyhogy szerintem nem sok az ujjatlan body + vékony r.u. póló.

2011. máj. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

14:01-es 19 hónapos fiúcska anyukája vagyok.

Az én fiamon 1 réteg van, vagyis 1 rövid ujjú body, meg egy melegítő nadrág, de ilyenkor délután már rövidnadrág. Tegnap du. is így voltunk a játszótéren, és minden kisgyerek rövidben volt...

2011. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
most, 25 fokban, semmi szél mellett csak egy pólót adnék rá, de mi általában később megyünk játszóterezni, 5-6 körül pedig már elkél a body a póló alá, akár egy rövid ujjú is.
2011. máj. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ma már csak 1 réteget adtam rá, mivel nagyon meleg van. Így is megizzad. (10 hónapos)

Sima pólót még nem adnék rá a dereka miatt.

2011. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom,nálunk ma 27 fok volt,tűző napsütés és semmi szél. Semmi baja nem lesz ha pólóban van ilyen melegben.

Persze délután estefelé már hüvősebb van

2011. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!