Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ráadtok az 1 - 1,5 éves...

Ráadtok az 1 - 1,5 éves babátokra ilyen időben pólót? Vagy mindig bodyt?

Figyelt kérdés

Dilemmában vagyok, készítek egy kis közvéleménykutatást:)

Tele a lányom szekrénye jobbnál jobb rövidujjú pólóval, turiztam őket, jó áron. Addig addig míg észrevétlenül összegyűlt vagy 20-30 db, rövidujjú bodyja pedig szinte alig van, max 10 db, de az is általában a pizsi alá megy éjszakára. Nagyjából fehérek, nem annyira szépek.

Hidegebb időben úgy öltöztettem, hogy hosszú újjú body fölé húztam egy pólót vagy egy hosszúújjú felsőt, de az most vastag lenne.

Anyukák! Ekkora kislányra adtok már pólót vagy csak bodyba öltöztetitek mindig, hogy ne legyen kint a dereka?

Vagy csak én vagyok túl parázós, hogy megfázik?


2011. máj. 12. 13:57
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Persze alulra nadrágot adok, nem marad csupaszon:)
2011. máj. 12. 13:58
 2/17 anonim ***** válasza:
Igaz nekem fiam van, és 1,5 éves, de én pl. úgy is adtam már rá pólót, hogy ujjatlan body-ra. Nekünk is vannak sima pólóink, szintén turiból, és ugyanúgy használtam eddig őket, mint te: hosszú ujjú bodyra. Még külön csak pólót én sem mertem ráadni, pedig azért is vettem, hogy ha majd a bilizést elkezdjük nyáron, akkor könnyebb legyen. Ma rövid ujjú bodyban volt lent a fiam, már lehet, hogy meleg lenne a két réteg napon.
2011. máj. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekünk is rengeteg pólónk van. 19 hónapos a fiam. Egyszer próbáltam, hogy csak póló és nadrág volt rajta, folyton kint volt a feneke, lecsúszott a pelus. :D Mókás volt, de maradunk a bodynál.
2011. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én még adok bodyt, hosszú ujjút, és megy rá póló:)

Ha melege van, a pólót leveszem róla.

2011. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Lemaradt, három éves lesz augusztusban.
2011. máj. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Másfél éves lányra tavaly ilyenkor még adtam és adnék a helyedben ha nem túl látványos a body-

majd nyáron 30 c -ban nem fog kelleni két réteg. de most még elkél.

2011. máj. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

én is body++ pólóban viszem le a fiamat (1,5 éves) napon nagyon meleg van de árnyékban ha fúj a szél félnék, hogy megfázik a dereka.

ha melege van persze leveszem a pólót

2011. máj. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én is body-t adok még, a pelenka és a dereka miatt.

Ilyen melegben (kb. 24-25 fok van nálunk) ujjatlan body-t kap a rövid ujjú póló alá.

Majd az igazi kánikulában elhagyjuk a body-t, de akkor már a pelust is jó lenne :)

2011. máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Persze, nem csak a kislányok érdekelnek, fiús anyukák válasza is hasznos, köszönöm:)

Hát, nem is tudom, napközben a lakásban már csak egy réteget adok rá, délnyugati fekvésű a lakás, egész nap nyitva a teraszajtó, a teraszt telibe süti a nap még a napernyő ellenére is felmelegszik. Lányom ki-be szaladgál, szerintem melege lenne 2 rétegben. Persze, ha kimegyünk és árnyék van, kap még egy felsőt.

Én is próbáltam egyszer a pólót, mert leöntötte magát is hirtelen csak ez akadt a kezembe, hát kint volt a dereka, nem győztem türögetni vissza:(


Akkor úgy látom marad a body, de akkor be kell még szereznem pár darabot.

2011. máj. 12. 14:12
 10/17 A kérdező kommentje:

Most olvasom, jól látom, hogy még mindenki két réteget ad a babájára?

Lehet, hogy nekem is azt kellene? Párom már rámszólt, hogy mindig túlöltöztetem a gyereket, szokjak már végre le erről.

Mit tanácsoltok? Két réteg?

2011. máj. 12. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!