Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik 13-14 hónapos...

Mennyit alszik 13-14 hónapos gyermeked? Lányom éjjel alszik 9-10 órát, nappal meg van hogy csak 1 órát! Ez nagyon kevés nem?

Figyelt kérdés
Az a legrosszabb hogy emellett álmos,hisztis de nem akar aludni,este ár nem lehet bírni Vele!Reggel meg mostanában 5 körül kelünk,totál kivagyok!!!
2011. máj. 11. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:

szia

nahát mintha én írtam volna a kérdés.

a kislányom 14 hónapos éppen ma :)

és hát nálunk is így van.

az éjszakát végigalussza

de nappal örülök ha legalább 1-2 órára letudom rakni.

pláne mióta elindult 1 hete bevan zsongva mindíg menne.

úgyhogy nem vagy egyedül.

és ő is hisztis

úgy tűnik ilyen korszaka van a babáknak. !!

2011. máj. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az én lányom csak 30percet szokott aludni napközben úgy 1 éves korától fogva, az éjszakát pedig nem alussza át :-( szóval én örülök ha véletlenül egy egész órát alszik napközben. :-)
2011. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló a szitu.

Este 7-8 között már alszik, reggel 6-8 között kelünk. (Ez változó). Éjszaka kb. 3-4x ébred. Van, hogy elég csak a cumit a szájába tenni, vagy inni kér. De gyakran ki kell vennem, magam mellé fektetni, majd mikor elaludt, vissza a kiságyba. Nekem ez a fárasztó. :-(

Nappal ő is csak 1-1,5 órát alszik. Nagyon ritka, hogy 2-3 órát aludjon. Én is keveslem, de nem tudok mit csinálni vele. Legjobb lenne, ha még de. és du. is aludna legalább 1-1 órát, de nem akar. :-((

2011. máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én 14 hónaposom reggel 1/2 8-8 között kel. Délelőtt jól lefárasztom és 12-1 között alszik kb 1-1,5 órát. Nagyon ritka, ha 2 órát alszik. Délután 5-6 között már csak hisztizik, alig lehet vele bírni. Este 8-kor már elalszik, de éjfél körül kezdődik a cumi mizéria, vagy iszik, vagy csak úgy 5-10 perc nyűglődés. Nálunk is 2x vagy 4x van még ébredés éjjel. Remélem már nem tart sokáig, mert kezdek totál kikészülni:(
2011. máj. 12. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!