Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valóban elavultak Dr. Spock...

Valóban elavultak Dr. Spock elvei?

Figyelt kérdés
2006. okt. 24. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem igen, eléggé elavultak. Én olvastam, jókat mosolyogtam rajta, bár minden tiszteletem az övé, mert a saját korában (amikor írta) nagyon is modernnek számított. Eljárt felette az idő... Persze van, amiben még ma is lehet követni (szó nincs arról, hogy hülyeségeket írt volna), de ha valaki abszolút kezdőnek számít, nem ezt adnám a kezébe.
2006. okt. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
99%
Én néha fellapozom dr Spock könyvét, amit egyébként az újabb kiadásban javítottak, modernizáltak kicsit és sok helyen az is fel van tűntetve, hogy ha itthon máshogy ajánlják. Egyébként szerintem sok okos dolog van benne, és néha jó belenézni, hogy az embert egy-két dologban megerősítse, vagy esetleg elgondolkodtassa arról, hogy mit hogy csinál. Amúgy egy ilyen könyvet se jó "szentírásnak" vanni, és szó szerint követni, mert mindegy gyermek más, és minden szülőnek meg van a saját nevelési attitüdje, és nem biztos hogy jó, ha egy sémát akarunk ráhúzni.
2006. okt. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én elolvastam a könyvét, még anyukámé volt. Néha tényleg egy kicsit elavultak a nézetei, de ha végiggondolod, akkor rájössz a helyes útra. Az alapelvek jók benne, és józan paraszti ésszel te is tudod aktualizálni.
2009. márc. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kerdesek, amikben igen. DE lenyegeben nagyon jo segitseget nyujt, ugyis csak azt fogadod el amivel te magad is egyet ertesz.
2010. ápr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!