Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj ha babavíz helyett...

Nem baj ha babavíz helyett forralt vizek adok a babámnak? Az is oltja a szomját ugye?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem baj. A babavíz annyiból jó, hogy annak némi víz íze is van, a forralt víznek pedig semmi íze. Bár ha itatni szeretnéd, inkább adj neki bébi teát natúran.
2011. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy baj! Nekem forralt vizet kapott mindig a babám. Doki néni sem ellenezte.
2011. máj. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Természetesen. Nyugodtan adhatod neki. De ha anyatejes baba, inkább kínáld meg cicivel az a legjobb szomjoltó.
2011. máj. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

baba víz egy forralt szürt víz semmi más. a csap víz ha nem magas a nitrát tartalma felforralva tökéletes a babának.

ha csak anyatejes vagy tápszeres nem is kell külön folyadék neki mindegyik elég sok vizet tartalmaz.


hogyne oltaná a szomját, minden ami folyékony és nem sós az oltja a szomjat.

2011. máj. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor hazajöttünk a kórházból, néha én is kínáltam forralt vízzel a babám, majd após vett neki babavizet, s azt kiköpte, húzogatta a száját. De utoljára 2 hetes lehetett mikor vizet ivott, mivel mondta a gy.orvos, hogy anyatejes babát ne itassunk, csak ha kánikula van.
2011. máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!