Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hónapos babámat rá tudom még...

3hónapos babámat rá tudom még szoktatni a cumizásra?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem jó,de egyfolytában cicizik és nem eszik hanem csak cumizik rajta.

Még éjjel is.


2011. máj. 11. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi is 3 hónaposan adtunk neki először cumit. Mondjuk a kisfiam kezdetektől szopizta az ujját, de a cumit is elfogadta! Mára már 8,5 hónapos: az ujjszopi még megmaradt, a cumit meg olykor fogadja el!

Szerintem nem rossz a cumi! Nem tudom, miért mondod, hogy nem jó! Nagyon is jó, nyugtatja a babát!!!! Csak időben le kell szoktatni! És a cumiról könnyebb is, mint az ujjáról...

2011. máj. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy rá. A legjobb ha aventes cumit veszel neki, az a leghegyesebb és az hasonlít legjobban a mellbimbóra. Add sűrűn a szájába, hagy barátkozzon vele.
2011. máj. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én a másik oldal vagyok :-)


szerintem ne adj neki cumit

még eléggé kicsike a baba és nekik ebben a korban nem csak evés ivásra kell a cici hanem elaltatásra és játékra is no meg megnyugvásra

nekem most 4.5 hónapos a babám de kb 3-3.5 hónapos koráig szinte csak cicin volt most h sokkal jobban érdekli a világ és a kezét is jobban tudja használni már nem kell annyira a cici,

de el tudod terelni a figyelmét is valami színes zenélős dologgal pl. neked ez vált be

ha bírod akkor várjál még vele

ha nem akkor szigorúan csak altatásra használd és ne játékra mert akkor sokkal nehezebb elszedni tőle

amikor elalszik cseréld ki a cicidet a cumira gyorsan észre sem foga venni :-)))

de próbálj ki több fajtát is avent, mam, stb....

lényeg h nagyon puha és természetes legyen és minél jobban hasonlítson a cicire :-))


sok sikert

2011. máj. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Tommee Tippee cumit és cumisüvegeket javaslom!
2011. máj. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!