Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pesten hol lehet venni babákna...

Pesten hol lehet venni babáknak/kisgyerekeknek megfizethető áron kabátot?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam 14ezerért, 12 ezerért... megmondom őszintén sokallom, hiszen fél év alatt kinövi.
2009. márc. 11. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj angol turkálóba. Ott nagyon olcsó és vannak nagyon jó állapotban, még olyan is, ami új.
2009. márc. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pár hete a Sugárban (felső emeleten) láttam 2.000 Ft körül tavaszi kabátkákat.
2009. márc. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
DE hova??? Hol van ilyen bolt, vagy turi, ami bevált - cím kellene? Pesttől 25 km-re lakom, fél éve költöztünk ide Pécsről, annyira nem ismerem a babaüzleteket (turikat), eddig mindig bevásárlóközpontokban jártam.
2009. márc. 11. 09:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Üllői úton is van egy jó nagy turi, a Nagyvárad térnél, kicsit lejjebb a körút felé.

Szinte mindenfelé találni turkálót, amiatt ne aggódj, hogy nem találsz üzletet.

2009. márc. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A Rákóczi úron a Keleti felé is van egy nagy angol turi.
2009. márc. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem amiatt aggódom, hogy nem találok, csak nekem egy bemenetel Pestre (nagyi,oda-visszaút+vásárlás) több órát vesz igénybe, a babát ilyenkor a nagyiékra bízom. Próbálok sietni, ezért inkább célirányosan szoktam menni és vásárolgatni.

2009. márc. 11. 10:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Felénk a kínai boltokban is nagyon jó kabátok vannak.
2009. márc. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!