Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használhatnánk már a babakocsi...

Használhatnánk már a babakocsi sportkocsi részét?

Figyelt kérdés
Kislányom 7 és fél hónapos, önállóan még nem ül, de a hordozóban nagyon szeret lenni. 6 hónapos kora körül picit megemeltem a kocsi háti részét, de így se sokat lát a világból.Nem emlékszem, hogy van -e a sportkocsinak félig ülő funkciója, mert egyenes háttal ültetni még nem szeretném.(Bergon Dimension) De olyan rossz nézni, hogy szegénykém alig lát valamit, és nála sokkal kisebbeket is láttam már így.Szerintetek?
2011. máj. 10. 08:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan.A sportkocsikat is meg lehet dönteni annyira,hogy neki jó legyen,ha meg mégsem,abból a néhány órából akkor sem lesz gond.
2011. máj. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi is ritkán ültetjük, most már majdnem felül. (7,5 hós)én múlthéten kezdtem el hogy néha egyenesben ültetem benne, de csak mikor nagyon akarja, majd pár perc és maga elfárad látom ahogy cs´´uszik le, akkor vissza döntöm félülöbe. Nem túl jó, de azért nem állandóan ül.
2011. máj. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!