Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már az is baj, ha valaki...

Már az is baj, ha valaki foglalkozik a babájával?

Figyelt kérdés

Nyugtassatok meg, hogy nem azt a fajta világot éljük, hogy kiöltözünk mi anyukák, a gyerek meg nagyívben levan tojva???

TEljesen felvagyok háborodva, a minap egy kedves ismerősömtől olyan beszólást kaptam,hogy se köpni se nyelni nem tudtam. Beszélgetünk a kisbabáinkról, ki hol jár a fejlődésben, mit csinál. És erre megjegyzi,hogy látta pár képünket egy közösségi oldalon, és hogy miért akarok én zsenit nevelni abból a gyerekből,mert 6 hónapos el tudja gurítani a labdát és meg tudja két kézzel fogni, ha hason fekszik,vagy ha a hátán akkor úgy is. És milyen dolgo már az,hogy egész nap mondókákat tanítok neki és ha megismeri mosolyog.


Ekkor baj,hogy ha elvégeztem a háztartással, akkor van kedvem és időm foglalkozni a picurommal. Nem értem mi baj ezzel, az hogy kis korától kezdve mondok neki különböző mondókákat jó hogy felismeri és mosolyog rajta, nem hinném hogy ezzel rosszat csinálok.


Ennyire nem értenék a babákhoz, rosszul csinálok valamit??????


2011. máj. 9. 09:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm csajok,megnyugtattatok!!!

Én is imádok a picurkámmal lenni,ki kell használni mindne egyes percet,mert nagyon hamar felnőnek,és hát nem lehet őket sokáig babusgatni.

És nem beszélek hozzá folyamatosan egész nap, nagyon ügyesen eljátszik egyedül a játszószőnyegén akár 40 percig is,ilyenkor hagyom, de ha már nagyon unja leülök "labdázunk", mondókázok,vagy csak mesélek neki valamit,vagy szimplán elmondom mit csinálok, séta közben is ha lát valamit ami megtetszik neki, elmondom mi az, stb. Látom nem vagyok egyedül, ez Jó!!!!!

2011. máj. 9. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!