Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babának szeretnék...

11 hónapos babának szeretnék tápszert. Van valakinek tapasztalata a babylove-, és a babydream-es tápszerrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Babylove 1-2 tápszert is használtam (használom), most 8 hónapos a kislányom, és nagyon meg vagyok elégedve vele. Bár nem gyógyszertári hanem drogériában is vény nélkül kapható tápszer, de szerintem minden összetevő benne van, mint más méregdrága gyógyszertári tápszerben, csak szinte feleannyiba kerül. Én már próbáltam Beba, Milupa, Nutrilon tápszereket és egyik sem vált be, viszont a Babylove bejött.

Erika

ui: persze azért kérdezd meg a gyerekorvosodat ha gondolod, én ugyan nem tettem, mert az általa felírt tápszerek közül egyik sem volt nyerő :o(

2009. márc. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnő kifejezetten ajánlotta a DM-es tápszert ill tejpépet. A rossmanosat is szoktam használni.

Üdv

2009. márc. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!