Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen időközönként lehet...

Anya33 kérdése:

Milyen időközönként lehet popsikrémet feliratni, és hány dobozzal, vagy tubussal, esetleg tégellyel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem, h egy héten belül egyszer lehet max. 3 tégelyt...?Aztán lehet, h hülyeséget írtam, de miért nme kérdezed meg az orvost?
2011. máj. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert mindenért könyörögni kell neki.
2011. máj. 8. 15:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekünk havi 2 kellett eddig, de most már elég nagy a fiam, így elég a havi másfél. Nekem simán kiír 2-t, de mondja, hogy egyszerre egyet váltsak ki, mert megsavanyodhat vagy ilyesmi. Tök jó, mert 1 recept 3 hónapig érvényes.
2011. máj. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy 3 hónapig lehet kiváltani a recepteket, én meg mindig kidobtam, ha lejárt az 1 hó véletlenül, ugyanis csak akkor adok a lurkóknak antibiotikumot, ha nagyon muszáj, hiába felirják.
2011. máj. 9. 09:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Minek neked ennyi, hármasikreid vannak? Nekem hamarabb lejárt, minthogy elfogyott volna, vékonyan kentem. Nekem havonta 2-t írt volna fel a gyerekorvos, de nem kellett.
2011. máj. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nekem elég havi 2 tégely, de még azt is ki kell harcolni. pff. Neki mi köze hozzá irná kifelé és kész de neeem

. Folyton akadékoskodik mindennel,még a tápszerrel is , ezért tettem fel a kérdést, de már tegnap rákérdeztem 1 gyógyszerész ismerőstől, és mondta van olyan anyuka , aki heti 3-4 tégelyt is irat. Tehát akkor nekem is köteles felirni a havi 2 tégelyt a mi dokink. Ugy gondolom.

2011. máj. 10. 07:53
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekünk is havi 2-őt ír fel popsikrémből és az elég is.

Itt hallottam már olyat, hogy 6 hónapos kor felett nem írja fel az orvos, de szerencsére nálunk felírja, nem akadékoskodik ezen sem, meg a fürdetőkrémen sem (még azzal fürdetem a picimet).

A tápszer más kérdés, az nálunk is nehézkes (speciális tápszert eszik, így ezt nekünk 1 éves korig köteles felírni 90 %-osra), hetente kell járni íratni, mert egyszerre csak 1 hetit ír fel, a múltkor nagyon kiakadtam és közöltem, hogy legalább kéthetit írjon már fel (érdekes fel tudta írni!), mert nem szeretnénk állandóan rohangálni, ráadásul ezt nem is tudják kiadni, csak megrendelésre a gyógyszertárban, oda is legalább 2-3 * el kell menni, mire tápszerhez jutunk, hihetetlen!

2011. máj. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én mindig bőven íratok,még mosolyognak is rajta.

(Az aszisztens és a doktornőnk).De szeretem,ha van itthon recept s nem akkor kell futkosni,mikor éppen égő vörös a kisfiam feneke!


4 gyerkőc anyukája

2011. máj. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem popsikrémből elég 2 havonta egy kis tégely is, egyszerre úgysem használok sokat, viszont fürdetőkrémből mindig sokat szoktam kérni direkt, nem szokott problémázni rajta a doki.
2011. máj. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekünk is elég egy tégely egy hónapra. én is iratok fel pluszban mindig, így ha elfogy csak kiváltom a receptet. sosem akadékoskodik az orvos, tápszerből is ad több receptet meg bármit amit kérünk :)
2011. máj. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!