Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki vásárolt már babájának...

Van aki vásárolt már babájának a Keletinél lévő angol használtruha boltban? Megéri oda elmenni? Kilóra vagy darabra vannak a cuccok?

Figyelt kérdés
vagy a teszveszen érdemesebb baba ruhacsomagot venni?
2009. márc. 10. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha a Rákóczi útira gondolsz, akkor a köv. tudom mondani:

én még terhesen voltam ott többször: rengetegen vannak, valóban rengeteg szép ruha van. A bodyk akkor 7010-900 között voltak (tavaly júni), a rugik 1000 felett. Én rászoktam a teszveszre, mert ott még postaköltséggel is olcsóbb. Persze vadászni kell rendesen, de sok szép cuccot szereztem be onnan. A Keletinél darabra vannak a ruhák, szerdán van bálabontás, de ha más napokon mész, akkor is 3-4 '"tartály" tele van cuccokkal. Kiegészítők is vannak, tényleg minden. De nekem nem éri meg órákat állni a sorba, és a tömegben lenni. Főleg most, hogy már babám is van. Maradok a teszvesznél.

2009. márc. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen.Ha ilyen árak vannak, akkor még a tesco is jobb.:)
2009. márc. 10. 15:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!