Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 fogunk jön egyszerre felül....

4 fogunk jön egyszerre felül. Tanácsok, hogy jobban viselje? Még 1 is sok.

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ezt a kérdést akár én is kiírhattam volna!1 éves a fiam és neki is a fölső 4 foga jön egyszerre,nagyon meg van már neki duzzadva az ínye,ömlik a nyála és ki van neki fehéredve már tehát szerintem napok kérdése és áttöri az ínyét!Pokoliak a nappalaink(szerencsére az éjszaka nem olyan vészes!)ha felveszem az sem jó,ha leteszem az sem,ha leülök mellé játszani az kb 5 percig eltereli a figyelmét,próbáltam már neki mesét,babazenét bekapcsólni hátha eltereli a figyelmét de sajna ezek sem válnak be!Aludni alig bír nappal,pedig amúgy nagyon jó az alvókája még 2x1,5-2 órát alszik normál esetben,úgyhogy ő még a tetejébe azért is nyűgős mert kialvatlan.Fél órákat alszik csak vagy vmikor 1,5-et de hallom,hogy fél óránként felsír az ágyába tehát nem tud mélyen aludni az meg neki nem pihentető!

Hát amit használok az homeós bogyó,chamomilla vulgaris 30 ch-s ez ideig-óráig úgy ahogy jó illetve ezt próbálom alvás előtt adni hátha jobban aludna,amúgy dentinoxal is kenem de az eddig úgy tűnik sz@rt se ér!Amúgy ki van készítve a Panadol szirup vész esetére de azt tényleg csak akkor akarom neki adni ha már nagyon szenved mert azt nem szabad csak 3 napig adni meg úgy vagyok vele hogy amíg csak lehet nem akarom gyógyszerrel tömni!

Hát a napokat úgy éljük túl,hogy az egy kicsit segít ha megyünk sétálni babakocsival a városba és nézi az embereket,autókat vagy biciklizünk a városba vagy elmegyünk játszótérre stb!Viszont a mai nap halál mert reggel óta szakad az eső és így nemtudunk menni sehova!

és te kedves Kérdező??

Nállatok,hogy telnek anapok??Miket használsz fájdalomcsillapításra??Mennyi idős a babód??Mi az ami beválik??

2011. máj. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én Dentinox-szal kenem a lányom ínyét, neki segít.

És ebből a 4-ből mennyi jön neked?

(bocs, de nem hagyhattam ki)

2011. máj. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kamistad gellel kenjuk be, egyszerre jon a 4 felso. 8 honapos.
2011. máj. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Túl kell élni...Nurofent is csak 3 napig lehet adni, a kencéket lenyalja, homeós bogyó sem elég neki, ha nagyon fáj. Sok séta és cipelés.
2011. máj. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az én babám pont ma 8 hónapos.2 alul már kinn van 4,5 hós kora óta, azt szinte észre sem vettük.(mármint nyűgösségben).

Nagyon rossz, hogy nem lehet tenni semmit, és szenved, mert semmi nem használ.De egyszer ennek is vége lesz.

Először hármat láttam, de ma vettem észre hogy a másik oldalon is jön a középsők melletti.

Köszönöm, hogy írtatok.


2. válaszolónak:én úgy érzem nekem újra jön a 32 :-)))

jogos a kérdés, persze többesszámban írtam, együtt érzek vele......

2011. máj. 8. 17:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Igen,nállunk is így volt!A két alsót észre sem vettem csak mikor koccant a kanál!Nagyon sajnálom a fiam,egy anyának az a legrosszabb ha szenvedni látja a gyermekét!

Kitartás nekünk!

2011. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!