Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit vegyek? 2...

Milyen babakocsit vegyek? 2 babának! 14 hós+újszülött!

Figyelt kérdés

most szeretnék venni egy sport babakocsit egy Zapp 3 kerekű járgányt,mert lányzóm 8 hós lesz,de nemsokára jön a pici tesó,kb 14 hós lesz mire megszületik,hogyan lehet közlekedni két picivel?

milyen megoldások vannak erre?Lehet akkor már most érdemesen lenne venni egy kombinálhatót?akinek van tapasztalata kérem írjon!köszi


2011. máj. 8. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Én olyat vennék, amit teljesen vízszintesig lehet dönteni, esetleg téliesíteni, és testvérfellépőt lehet rá rakni. 14-15 hónaposan már nagy valószínűséggel elég lesz a nagyobbiknak az, és nem kell őt is babakocsiban tologatnod a pici mellett.
2011. máj. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egy tesókocsit vennék.
2011. máj. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is tesókocsit vennék.Vettem is.Jané Powertwint. A másik nagy kedvencem az iCandy Pear.Ha már csak egy gyereknek fog kelleni tudsz belőle simpla kocsit is csinálni.Ha olcsóbbra gondoltál az Abc designok elég jók.
2011. máj. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 15 hónap lesz a korkülönbség, és szerintem ahhoz még pici lesz a "nagy" hogy hosszabb sétát a tesófellépőn kibírjon, úgyhogy én mindenképp tesókocsit szeretnék venni, amivel szemezgetek az a peg perego aria twin, de még nézelődök. Nem rossz amit az előző válaszoló írt iCandy, de nekem úgy tűnik, hogy az egyik baba mindig takarásban van. De az jó, hogy utána átalakítható egyszemélyes kocsivá.
2011. máj. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kaptunk használtan egy ABC design babakocsit, nálunk is 15 hónap lesz a korkülönbség, reméljük jó lesz, bár elől nincs kupola...

A másik verzió: kendőben a kicsi, a nagy meg a sima babakocsiban (peg perego).

2011. máj. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aria twint nem ajánlom!!!!!!!!!!Alapjaimba elsz@rt babakocsi!!!Ha figyelitek,a terhelhetősége 15kg ig van,melyik másfél éves és fél év feletti gyerek(merthogy kisebbet nem tehetsz bele,nem fektethető) súlya max.15 kg??Az én fél évesem 8 kg,a két évesem 14!! Az egyik ismerős ikres anyukának volt ilyen,beletette a két 8 hónapos fiát,és a kocsi váza pár használat után feladta!!
2011. máj. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem testvérkocsit vegyél, mert egy 14 hós még nem fog tudni a fellépőn állni. Lehet még menni sem fog( az én lányom is 15 hósan indult el).
2011. máj. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!