Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem túlzás, hogy még mindig...

Nem túlzás, hogy még mindig elérzékenyülök, ha a kisfiam rámmosolyog?

Figyelt kérdés
3 hónapos és már jó ideje mosolyog, de egyszerűen még mindig nem tudok betelni vele. Lassan hülyének fognak nézni az emberek... :) Más is van így ezzel?
2009. márc. 10. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

persze, hogy így:)

az én fiam majdenm 10 hónapos és még mindig csmószor elérzékenyülök ha odabújik hozzám v mosolyog, megpuszil...

2009. márc. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nem. én is nap mint nap elgondolkodom azon, hogy tulajdonképpen ez egy csoda-akiért én vagyok felelos
2009. márc. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ilyenek vagyunk a férjemmel :)
2009. márc. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 6 hós. Néha csak nézem és sírni tudnék.... sőt, volt már nem egyszer hogy könny szökött a szemembe. Nekem is a legcsodálatosabb érzés, mikor a gyermekem jókedvű és mosolyog!


Boldog babázást!

2009. márc. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kisfiam is 3 hónapos, sokszor bőgök, nemcsak a mosolyán, akkor is ha alszik én meg nézem, ha hallom hogy " dumál". Én is tiszta hülyének érzem magam. na tessék megint bőgök, de jó érzés:)
2009. márc. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem túlzás egyáltalán :) És ahogy egyre ügyibb meglátod mindenen könnybe fog lábadni a szemed. Ezzel én is igy vagyok 4 hós múlt a babám. A kapcsolat ami csak ő és te közötted van senki mással nincs olyan. Egy kis cinkos szövetség imádattal, feltétel nélküli odaadással :) Boldog babázást! :)
2009. márc. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké, ezek szerint akkor nemcsak én vagyok ennyire "lökött" :))) Már akkor is nagyon szerettem a kisbabámat, amikor terhes voltam, de nem gondoltam volna, hogy létezik ekkora szerelem.
2009. márc. 10. 09:49
 8/9 anonim ***** válasza:
hát nem!nekem 6hónapos a fiam és ha magyaráz,alszik..stb folyton bögök neki!
2009. márc. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én még az első Anyák napi ünnepségtől, verseléstől félek nagyon. Na, akkor tuti, kiborul a bili... :)
2009. márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!