Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A manner teljeskiőrlésű...

A manner teljeskiőrlésű babpiskótát, mikortól lehet adni a babáknak? Sajna nincs ráírva! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Laktóz és glutén is van benne!Már elmúlt 5 hónapos a babám,adhatok neki?
2011. máj. 7. 07:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez most olyan, hogy van olyan, aki 4 hónaposnak már háztartási kekszet reszel az almához, van aki meg még 1 évesen is csak a babakekszet adja. Szerintem ezt neked kell eldöntened, hogy te mikor szeretnéd bevezetni a glutént a baba étrendjébe.
2011. máj. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom túl korán,de van olyan 5hósnak bébidesszert is amiben piskóta is van.Lehet,hogy inkább megvárom amíg betölti a 6hónapot!Köszi!!
2011. máj. 7. 07:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb adsz neki rendes piskótát,annál kisebb az esélye az allergiának.
2011. máj. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a válaszodat!
2011. máj. 7. 07:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem várj vele, míg betölti a 6 hónapot.A védőnőm szerint 6 hónaposan babapiskótát, és kekszet is kaphat darálva vagy reszelve.Az én picim 7 hónapos múlt, és ő már megnyalhatta a babapiskóta csücskét.Ilyen örömöt még sosem láttam az arcán, legalábbis kajától nem!Teljesen elvarázsolta, nagyon édes volt!Általában a benne lévő tojás miatt mondják, hogy vigyázni kell vele.De ez is olyan, hogy megkóstoltatod vele kis mennyiségben, és ha nincs tőle baja, akkor nyugodtan kaphatja!
2011. máj. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké,köszi:)
2011. máj. 7. 10:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én már 5 hósan adtam a kicsinek sima babapiskótát és a Mannert is, aztán a védőnőm kiakadt, hogy ezeket csak 1 évesen kellene, a tojás miatt. Semmi baja a kicsinek, most 8 hós, és ugyanúgy kapja, szereti nagyon. lehet, hogy kijön az allergia, de akkor meg jobb hamar megtudni:)Nagy baja nem lesz, max annyi lesz a pelusban, hogy rohanhatsz a babával a zuhany alá...:)
2011. máj. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:)
2011. máj. 8. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!