Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy babának egyszerűen nem...

Egy babának egyszerűen nem fakadt ki a BCG oltás helye (nem lesz pozitív)? Nagyon nagy baj?

Figyelt kérdés

3x oltották be a gyereket (most 8 hónapos), de ha az utolsó se fakad ki, akkor már nem oltják újra!

Barátnőm babájáról van szó, és kezd kétségbe esni szegény...

:(


2011. máj. 6. 13:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést a kicsit bugyuta megfogalmazásért, de csak így engedte a rendszer feltenni a kérdést...
2011. máj. 6. 13:21
 2/6 anonim ***** válasza:

A fiamnak se fakadt ki, sőt, még reakció se nagyon látszott, a doki azt mondta, hogy van ilyen, emiatt ne essek kétségbe.

Nyugtasd meg a barátnődet, hogy ezerből egy gyerek így reagál, nem kell parázni:)

2011. máj. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem baj. Nem is szokták 3x oltani a gyerekeket egyébként, csak 2x. (oltás típus függő)

Ha ennyi idő után sem fakad ki annak az az oka, hogy már biztos a védettség.

Ki így, ki úgy reagál rá.

2011. máj. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak sem fakadt ki egyáltalán, csak "becsomósodott", meg bepirosodott. Azt mondta a mi gyerekorvosunk, hogy ez elég, nincs szükség újra oltásra!
2011. máj. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak még a helye se látszott, elvittem újraoltásra, de annak sincs helye, így ki sem fakadt. Nekünk a dokinéni azt mondta, nem baj.
2011. máj. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Remélem meg tudom nyugtatni! Állandóan paráztatják szegényt valamivel...Hol azzal, hogy sokáig eszik (szopik, és mindig bealszik rajta), hol azzal, hogy le van maradva (7 hónaposan fordult át), aztán hogy miért nem főz mindennap, és csillog-villog a lakás..áhhh...

(Anyós nővérke, így mindig mindent jobban tud...úgy sajnálom!)

Már tisztára befordult magába!

2011. máj. 6. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!