Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kisfiam álmában...

10 hónapos kisfiam álmában sírva ébred többször?

Figyelt kérdés
addig sír,ameddig nem tud pukizni egy nagyot és már alszik is.hogyan előzhetnénk ezt meg?és mitől lehet,hogy csikarja a pociját ennyire?
2011. máj. 6. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki kellene találni, mitől gázosodik a pocija. Nem lehet, hogy viszonylag későn, a lefekvés előtt nem sokkal vacsizik?
2011. máj. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de szokott enni egy keveset mindig.7 körül fürdetem,megkapja a tápszert és játszunk.de fürcsi után annyira felébred,hogy van,hogy fél 10 -kor alszik el.akkor viszont sír és meg kell etetnem.ilyenkor már nem eszik teljes adagot és evés közben fordul is oldalra és alszik is rögtön.
2011. máj. 6. 09:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg az estéteket másként szerevezni. A fürdés előtt kaphatna valami tartalmasabb de pocak kímélő vacsorát (10 hónapos, biztosan nem csak tápszert adsz neki enni), de a legjobb az lenne, ha ennyire felpörög a fürdéstől, a fürdést áttennétek mondjuk reggelre, estére pedig lenne valami más fix pont, ami után MINDIG leteszed aludni.

Az, hogy sírva megy aludni, azt jelzi, hogy nagyon fáradt már, mire ágyba kerül, tehát korábban kellene ágyba tenni.

2011. máj. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát,lehet,igazad van,de szerintem nem fáradt annyira,mert a délutáni alvás általában fél 5-ig tart.ha előbb próbálom letenni,akkor azonnal feláll és mászna ki a kiságyból.esze ágában sincs aludni.a fürcsit viszont akkor korábbra teszem,bár,már 1 órával előrehoztam így is,mert fél 8-8 körül fürdött korábban.persze,nem csak tápszert kap...mindent eszik szinte,amit mi.tápit csak reggel és éjszakára kap.köszönöm a segítséget...megpróbálok változtatni mindenképpen
2011. máj. 6. 10:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!