Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes babátok milyen sűrűn...

8 hetes babátok milyen sűrűn szopizik?

Figyelt kérdés
Próbálnám tartani a 3 órás szüneteket szopik között, de sokszor szinte óránként kér enni. Már nem is bírom sokszor követni mikor következik a következő. Egyébként szépen fejlődik. 2800-al született és a héten már 5 kilót mértünk.
2011. máj. 6. 08:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Az óránkénti evés nagyon sűrű (két gyerkőcöm van, mindkettőt szoptattam). Próbáld szépen lassan kitolni az egy órát, egy nap max. 10-15 perccel később tedd csak mellre (tehát ha most 1 óránként eszik, akkor próbáld, hogy a minimális idő holnaptól 1ó 15 perc legyen).

Valószínűleg csak nassolgat a picid, mindig csak ae először jövő hígabb tejet cicizi ki, és az utána jövő zsírosabb, táplálóbb, de nehezebben kijövőt nem. Így aztán viszonylag gyorsan újra éhes lesz, ráadásul a pocakja is fájhat emiatt.

2011. máj. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hetes a babám, ugyanezzel küzdök én is. Valamikor csak iszik pár kortyot. De követni én sem tudom már:-)

Igazából nem csinálok belőle nagy ügyet, mert semmi baja nincs. kigyensúlyozott, rendesen fejlődik, alszik. Volt 3 nap, amikor 3 óránként szopott. De nem tartott sokáig. Egyszer 4,5 órát aludt, ott felborult a rendszer. Éjszaka 3 óránként eszik.

Szerintem ne aggódj, be fog állni a szoptatási rend.

2011. máj. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!